Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az elmúlt évben teljesen...

Az elmúlt évben teljesen megváltozott az életvitelem. Semmi nem érdekel aminek nincs gyakorlati haszna, és rengeteget mozgok. Szerintetek, ez a sok változás lehet valami pszichés betegség, vagy ilyen hirtelen meg tud egy ember komolyodni?

Figyelt kérdés
Nem olvasok regényeket, nem nézek filmeket, mert minden kitalált történetet hülyeségnek érzek.Szinte csak dokumentum, műszaki, gazdaságpolitikai, és gyakorlati témákban szeretek olvasgatni. A baráti társaságomat kerülöm, mert mindig bulizni, vagy pókerezni akarnak, engem meg inkább szenvedéssel tölt már el mindkettő. Rengeteget kezdtem mozogni, nyáron majd 2000km bicikliztem, minden nap tornázom intenzíven 30 percet, rengeteget sétálok, futok, és mostanában gyúrok is. (kb. napi 3 óra hossza testmozgás) (mérhetetlen örömöt okoz a mozgás) Még 1 éve nagyjából minden nőt szerettem volna megfektetni, aki külsőleg tetszett. Most viszont, csak arra gondolok, hogy jó volna találni valakit akivel azonos az értékrendem, és a gondolkodásmódom. F/37
2011. nov. 20. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahány értelmetlen, nihilben tengődő felnőtt van manapság, simán tekinthető az állapotod betegségnek. Én is így élek már egy ideje. Szerintem azért tartsuk titokban.
2011. nov. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A baráti társaságomat kerülöm, mert mindig bulizni, vagy pókerezni akarnak, engem meg inkább szenvedéssel tölt már el mindkettő. Rengeteget kezdtem mozogni, nyáron majd 2000km bicikliztem, minden nap tornázom intenzíven 30 percet, rengeteget sétálok, futok, és mostanában gyúrok is. (kb. napi 3 óra hossza testmozgás) (mérhetetlen örömöt okoz a mozgás) Még 1 éve nagyjából minden nőt szerettem volna megfektetni, aki külsőleg tetszett. "


Függőséget váltottál.:)

Régen póker, buli (drog?), szexfüggőség, most meg a mozgás.

35N

2011. nov. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ennyi idősen már illene megkomolyodni.


Azonban, amit újabban csinálsz az nem egészen a "van gyakorlati haszna" hacsak nem polgárháborús övezetben készülsz.

Napi 30 perc testedzés az igen, a mai embernek el kell ennyi, de a 3 óra jóval túlmutat a szükségen.


Egyetértek az előzővel, hogy inkább hobbit cseréltél.

Persze ez jobb mint az előző és értelmesebb is.


Amúgy 35 felett engem se érdekeltek már a zúzós heti bulik, ez a legtöbb embernél így van.

2011. nov. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!