Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik drog butítja legjobban...

Melyik drog butítja legjobban az embert? (Előtte-utána teszt alapján /nem bedrogozva/)

Figyelt kérdés

Az internetem azt olvashatjuk, hogy az alkohol a legkárosabb drog, de ebben a felmérésben menne voltak az alkohol által okozott egyéb dolgok is, pl.: baleset, szédülés miatti sérülések, verekedés, és emiatt bekövetkezett súlyosabb sérülések... stb.


Én arra vagyok kíváncsi, hogy ha valaki bevesz egy drogot majd 2-3 nap múlva (mikor már józan), akkor, hogy tölti ki a drog használata előtti tesztet. Melyiktől lesz a "legbutább"?


2011. nov. 27. 21:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát én egyáltalán nem értek hozzá de mivel a heroin a legdurvább drog szerintem az is butít a legjobban.de mondom én nem értek hozzá!
2011. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
PCP.
2011. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem. Biztos, hogy nem a heroin az. A heroin nyugtat és fájdalmat csillapít. Emellett a boldogságra hat.


Az alkohol vagy az egyik serkentőre tippelnék.

2011. nov. 27. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a suliban mikor volt drogprevenció az addiktológus azt mondta a szipuzás.
2011. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy a pcp az, de az nem egy nagyon elterjedt drog.

Nem írtam (ezért elnézést is kérek). Az alábbiak közül melyik a legkárosabb: koffein, dohány, alkohol, marihuána, ecstasy, speed (metamfetamin), kokain, mefedron, MDPV


Ha tudtok írjatok 1. 2. 3. helyezettet is.


Előre is köszönöm.

2011. nov. 27. 21:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Kábítószerek közül a marihuána épít le a leglassabban. Csak a rövidtávú memóriát rontja, viszont sokkal jobban lehet gondolkozni akkor, ha füvezel 8nem csak betépve, hanem utána is 1-2 hétig).


A legrombolóbb a szipuzás. 1 hét alatt le lehet vele épülni annyira, hogy azt se tudd, hogy hol vagy tiszta állapotba. Sajnos tapasztaltam ezt az egyik ismerősömön. 1 héten keresztül szipuzott, beszélni is alig tud, keveri a szavakat, dadog...

2011. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a szipuzás, minden tekintetben a legalja
2011. nov. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Baby Firefly ***** válasza:
szipuzáson belül mit szipuzik ?
2011. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Általában hígítót szoktak.


De ha a hígítót nem nézzük, melyik a legroncsolóbb drog?

2011. nov. 28. 22:35
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor a kristály meth, holtversenyben az alkohollal.
2011. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!