Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 8. hete szedek antidepresszáns...

8. hete szedek antidepresszánst (aurorix600mg naponta) és még mindig nem múlt el a depresszióm, egy fokkal jobban ugyan, de még véletlenül se vagyok jól. Helyre se jövök?

Figyelt kérdés
Hllottam ugyan,hogy kell 2-3 jónap,hogy hasson,de én már kezdek nem hinni benne.15 órákat alszom,semmihez nincs eröm.Mit tegyek?Normális,céltudatos életre vágyom!
2011. dec. 10. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Régebben én is ilyet szedtem, nálam kb 2,5 hónap alatt hozott változást, igaz én szedtem mást is mellette, hogy tudjak aludni
2011. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat,nagyon biztató volt! Akkor még max 1 hónap :). Nekem is alvásproblémáim vannak. Iratnom kell valamit...
2011. dec. 10. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
A depresszió elmúlásának fontos feltétele a gyógyszer szedése ( mégpedig pontosan a kiírt mennyiséget, és mindig azonos időben), de legalább ilyen fontos a te magad tevékenysége. A változtatni akarás, az emberek közé járás, a kommunikáció. A gyógyszer e nélkül, halottnak a csók.
2011. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dementoricus válasza:
Igen, helyre fogsz jönni ! Viszont én azt javaslom Neked, hogy iktass be a napirendedbe 1-1,5 óra konditerem látogatást ! Nem tudom hány éves vagy, de ahová én járok, 20-70-ig vannak nagyon normális emberek. Mindegy mekkora súlyokkal de súlyzózz (segíteni fognak, kérj kezdő egész testes edzéstervet) és után a futópadon sétálj erőltetett menetben 40-50 percet. Ezt hetente MINIMUM 3X csináld és 2 hónap múlva jelentkezz itt, hogy mit tapasztalsz :) :)
2011. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen! melyik az az edzöterem?? keresek épp egy jo helyet!
2011. dec. 18. 08:55
 6/8 dementoricus válasza:
Hová valósi vagy ? Ffi / Nő...van sokféle :)
2011. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bp. nö :)
2011. dec. 20. 07:55
 8/8 dementoricus válasza:

www.gilda-max.hu


de vannak kifejezetten női fitness termek :


[link]


javaslom keress rá a guglin ! viszont arra készülj fel, hogy mindjárt jön az újév és az ún. "fogadalmi időszak" mindenhol kb 2 hónapig 2x annyi ember lesz, aki megfogadja, hogy most aztán változtat....szóval kitartás ! menj le a hozzád legközelebb esőbe, fizess be pár alkalommal egy személyi edzésre, könnyebb lesz a beilleszkedés is. hajrá ! :)

2011. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!