Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kellemetlenül érzitek/éreznéte...

Kellemetlenül érzitek/éreznétek mentális betegségetek miatt mások előtt?

Figyelt kérdés

mármint nem orvos vagy család, hanem esetleg távolabbi ismerősök előtt


kort, nemet is írjatok :)


21L pánik


2011. dec. 10. 21:52
 1/8 Antimod ***** válasza:
28 éves férfi vagyok, és periódikusan előjön egy hipochonder szorongásom elég súlyos formában. Baromi kellemetlen, ilyenkor dolgozni alig-alig tudok (a látszatot viszont fent kell tartani), orvoshoz rohangálok, a családom és a barátnőm pedig elnéző, vagy zavart mosollyal veszi mindezt tudomásul. És hiába mondom nekik, hogy nekem ez mekkora probléma.
2011. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, főleg hogy a mentális betegségem az attól való félelem, hogy kellemetlenül érezzem magam mások előtt. Ördögi kör. Ördögi kor.
2011. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, eléggé :S akiknek elmondtam eddig, azok onnantól olyan furán néztek rám, meg szerintem alapból is eléggé lenézik a mentális betegségeket, akinek nem volt azok hajlamosak arra, hogy nem veszik igazán betegségnek, csak valami olyasminak amit majd kinő az ember

22/F

2011. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát néha igen, de mostanság úgy fogom fel, hogy aki elfogad, ezzel együtt is elfogad, aki nem annak úgy is mondhatok bármit :P. Persze az, hogy félpercenként nézegettem, hogy hol van a műhold, és hova várható a leesés kicsit fura volt számukara xD, azóta is ezzel poénkodnak, node mindenkivel megesik. Pl. ekkor sokmindenkiről serült ki, hogy nekik milyen fóbiáik vannak :), szóval ha jó a társaság elviselhető a dolog. Nekem a családom nehezebben fogadta a dolgot, még most is azt mondják hogy jajj ne gondolj rá ennyi az egész, jobb is lesz, de sajnos ezt hiába tudom, ha a tudatalattim nem o.O.

18/L GADos vagyok

2011. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

egyáltalán nem. érezze magát kellemetlenül az, akinek a sekélyes vágyait kielégíti a napi robot, az esti tv, a közeledő nyugdíjas évek, és a halál.


27/F depressziós, drogfüggő

2011. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"egyáltalán nem. érezze magát kellemetlenül az, akinek a sekélyes vágyait kielégíti a napi robot, az esti tv, a közeledő nyugdíjas évek, és a halál.


27/F depressziós, drogfüggő"


Tehát aki él normálisan, az sekélyes. Aki meg a WC-ben reszketve magábaszúrja a drogot, az teljes életet él. Hogy miket nem tanul az ember.

2011. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antimod ***** válasza:
65%

"Tehát aki él normálisan, az sekélyes. Aki meg a WC-ben reszketve magábaszúrja a drogot, az teljes életet él. Hogy miket nem tanul az ember."


:) egyetértek. De abban a drogfüggő kollégával értek viszont egyet, hogy valóban sekélyes az, akinek a napi robot, az esti tv adja a teljes életet. Kivéve, ha valami olyan csodálatos munkája van, amiben megtalálta létezése célját.

Más kérdés, hogy a megoldás nem a drog.

2011. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utsónál a pont :D
2011. dec. 11. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!