Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes egy mentális problémák...

Érdemes egy mentális problémákkal küzdő embernek párt keresni? Vagy így csak még egy ember életét teszi pokollá?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajta múlik. Ha nagyon komoly problémája van, valószínűleg annyira magába van zuhanva hogy eszébe se jut társat keresni, mert igénye sincs rá. De ha már az igény meg van, szerintem ösztönzőleg hathat, hogy ne pokollá akarja tenni még egy ember életét, hanem jobban küzdeni a saját gyógyulásáért is.
2011. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

És az mit csináljon, akinek az a mentális problémája, hogy nem talál párt? Az a mentális problémájára hivatkozva ne keressen?


Forever alone

2011. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ,milyen mentális problémákkal küzd az illető :/ Szerintem lenne rá esély hogy még jobban is érezné magát ;) Csak az a pár legyen elég türelmes típus :)
2011. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már, még a súlyos elmebetegek is kötnek házasságot és gyerekük is lesz. Olvasd a GYK "család" rovatát és rájössz erre magad is.


"Mentális problémái" pedig szinte mindenkinek vannak. Vannak persze olyanok, amelyek megnehezítik a párkeresést vagy nem kellemesek a férj/feleség szempontjából, de nincs erre általános szabály.

2011. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

"Ugyan már, még a súlyos elmebetegek is kötnek házasságot és gyerekük is lesz. Olvasd a GYK "család" rovatát és rájössz erre magad is. "


Így van, lásd Hitler:D

2011. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
:DDD
2011. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire számítok mentális betegnek.Gyermekkorom katasztrófa volt.Semmilyen közösségbe nem tudtam beilleszkedni.Mindenhonnan kiutáltak pedig állítólag rendes voltam csak bolond,depis.Jártam pszihiáterhez is sokat.Pasim az mindig volt.Barátaim az sose.Találtam magamnak rendes pasit aki nem bánt se szóval sem fizikálisan.Két gyerekem van és kiegyensúlyozott a család.Igaz érzékenyebbek vagyunk az átlagnál.
2011. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor múlt el a pánikbetegségem mikor összejöttem a párommal.Akkor múlt el amikor kezdtem nem foglalkozni vele mármint a betegséggel.
2011. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!