Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus miket kérdez...

A pszichológus miket kérdez vagy mond első alkalommal?

Figyelt kérdés
Vagy megkérdi mi a bajom?
2011. dec. 18. 00:32
 1/10 bánomisén ***** válasza:
Semmi komoly nem lesz első alkalommal, egy kis ismerkedő beszélgetés leginkább azzal kapcsolatban, amilyen gonddal odamész. Tudnia kell, hogy milyen vagy, mi a problémád, hogyan éled meg a szitut, ahhoz, hogy sikeresen tudjon kezelni.
2011. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, azonban erős sejtésem van az első szavairól, elnézést, lehet, h nagyon mellényúlok...:

"Jó napot kívánok, kérem, foglaljon helyet."

;-)

2011. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
humor herold
2011. dec. 19. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Heló! Több pszichológusnál is voltam már.


Annyi, hogy megkérdezi, mi a bajod, miért kerested fel, vagy arra kér, hogy beszélj magadról. Olyan is volt már, hogy az elején pár percet beszéltünk valami tök érdektelenről, gondolom azért, hogy oldódjon a hangulatom és könnyebben tudjak utána beszélni.

2011. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha én nem tudom szavakban megfogalmazni hogy mi a bajom?
2011. dec. 19. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ő arra szakosodott, hogy kiszedje belőled, megtanítsa megfogalmazni valahogyan.
2011. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző, bocsi, h pontositom szavaid, de egy aggódó kérdező előtt ügyeljünk már arra, hogy ne félreérthetően fogalmazzunk,na meg eleve is cél kellene legyen.

NEM kiszedi, hanem RÁVEZETI.

Ennyit szerettem volna hozzátenni.

2011. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt írta, hogy nem tudja megfogalmazni, nem pedig, hogy nem akarja, így szerintem helyénvaló volt a megfogalmazás. :)


De ezt szerintem már így is túltárgyaltuk.

2011. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiszedni: titkokat szoktak valakiből, akarata ellenére, pl. a rendőrségen, vagy light-osabb esetben egy alattomos beszélgetőtárs a másik embertől az ő titkát.
2011. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Megkérdezi, miért kerested fel, ha pedig látja hogy feszengsz, akkor spontán elkezdtek beszélgetni valamiről, hogy rávezessen.

A kedvencem, amit Csernus egyik könyvében olvastam:

"Most akkor mondjam el, mi a bajom?

-Hát nézze, maga jött ide, felőlem ülhetünk némán is 45 percig..."

2011. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!