Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek a folytonos éjszakázásnak?

Figyelt kérdés

Mindennap szinte azt csinálom, hogy olyan 2-3 óra (éjféli) fekszem le. Egyszerűen csak szükségem van az éjszakára, s minél inkább húzom az időt, hogy még ne, még ne legyen reggel, mert akkor megint elkezdődik egy kimerítő nap, és el kell mennem itthonról. Kimerítő nagyon, de már bizonyára hozzászokott a szervezetem. De persze azért, minden reggel viselem a következményeit, de esetleg lehet-e valami baj ebből, hosszútávon? Mondjuk már ez is mindegy.

Köszönöm a válaszokat. :) 17/L


2012. jan. 3. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

A kevés alvás lehangoltságot és ingerültséget okoz. Ha nap közben rosszul érzed magad, akkor sejthető, hogy túl keveset alszol. Egyébként nem mindenkinek van szüksége 6-8 óra alvásra, van, aki beéri 4-5-tel is, de nem ez a többség.


Én is szeretem az éjszakát, egy időben az volt a módszerem, hogy pl. este 7-től éjjel 2-ig aludtam, vagy 8-tól 3-ig stb.

2012. jan. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A korodban normális. Tizenéveseknél egy kicsit eltolódik az optimális alvási időszak, - jobban bírják az éjszakázást; a világ általában a felnőttek optimális alvásához állt be, de ez is csak a nagy átlagnak felel meg.
2012. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem azzal jár, hogy a szüleim cseszegetnek miatta, amúgy...semmi
2012. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Cifrafosásod lehet tőle, én mindig szarok.
2012. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zzztripzzz válasza:
Ha mellette nem iszod, szívod magad hülyére, akkor még annyira nem probléma.
2012. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!