Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összetörtem lelkileg. Valami...

Összetörtem lelkileg. Valami jó ötlet hogy tudnám legyőzni a rosszkedvet és változtatni a problémán?

Figyelt kérdés
Az egész 4-5 hónapja kezdődött. Elkezdtem azon gondolkodni hogy nem jó a beszélőkém. Egyre többet gondolkodtam ezen, próbáltam változtatni rajta.Pont az ellentétje lett. Alig beszélek, ha beszélek még határozatlanabbul mint régen, ezért az emberek szerencsétlennek, esetlennek gondolnak pedig nem vagyok az csak belebolondultam ebbe a problémába. Azért kérek most segítséget mert ezen a héten annyi dolog történt ami ezt bizonyítja hogy kétségbe vagyok esve letört vagyok.16F
2012. jan. 15. 18:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem csak szókincs hiány...tudni kell árnyékoltabban fogalmaznod, hogy ne ejts hibákat, ha meg hibázol akkor magabiztosan viseld. Már holnapra mindenki elfelejti.
2012. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvasni kell mindennap. De nem újságot hanem rendes irodalmat. Keress olyan könyveket amik érdekelhetnek, és kezd el őket olvasni. Viccen kívül, ez nagyon sokat tud segíteni, mind szókincsfejlesztésben, mint mondatfogalmazásban. :-)
2012. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Tanuld meg a siket-némák jelelését.

Sok beszédnek sok az alja... Most Magyarországon nagyon sokat beszélnek feleslegesen, és sok a butaság is benne.

A nonverbális kommunikáció mindig igazat jelent.

A dolgokat fontossága szerint rangsorolni kell, egy dologgal 3 óránál többet ne foglalkozz egy nap. Váltani kell.

2012. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!