Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képzelődők vagy szellem?

Képzelődők vagy szellem?

Figyelt kérdés
Jó pár éve apám meg halt nagyon utáltam .. Nővérem éjelente szokta látni beszél hozzá stb ... Én pár napja meg néztem a paranormál activity 1 et és bent aludtam a volt szobályában ... azota különös hangokat hallok amikor wc voltam el kezdett villogni a lámpa aztán mint ha valaki suttogott volna aztán megint villogot ... most meg egy árnyék van a névérem ágyánál és mozog ... lehet valami össze függés valami tanács vagy valami ?
2012. jan. 18. 18:01
 1/4 anonim válasza:

Nem irigyellek.

szervezz ottalvós bulit figyeld meg akkor halod-e ha igen akkor biztos kimeritek deriteni mi lehet az .

paranormál activity nézése a legrosszabb ilyen estben.

2012. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés nincs. Ne nézzetek ilyen ostobaságokat,mert képzelődtök emiatt.

A lámpa érintkezési hiba miatt villog,vagy az égő akar kiégni.A suttogást beképzelted. A nővéred ágyánál az árnyék bármitől lehet,ha van ablak a szobán. Akár kint mozog egy fa vagy bármi más.

2012. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem az ezotéria kategóriában van ez a kérdés, így meg fogják cáfolni, ahogy én is. A képzeleted játszik veled, olyanokat látsz bele a dolgokba amihez amúgy semmi köze az egésznek.

Ne nézzetek horrorokat.

2012. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pedig lehet.Nálam is hasonlóak voltak mikor a nagyszüleim meghaltak,ők neveltek fel.Ha elmondtam valakinek,hülyének néztek,én hiszek benne,hogy van halál után is létezés.
2012. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!