Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan azon gondolkodom,...

Állandóan azon gondolkodom, hogy legyek öngyilkos, mit csináljak, hogy ne legyek az?

Figyelt kérdés

Annyira álmos vagyok, hogy már nem bírok aludni. Olyan hihetetlen rossz a közérzetem álmos vagyok, mint állat mégse bírok elaludni, ehetek, ihatok, vehetek be bármit semmi sem használ.

Ha lenne 5 marék nyugattó bevenném mindent 1 teljes üveg pezsgővel vagy borral, mind1. Mit csináljak, hogy jobb legyen? Be fogok kattanni.

23/N


2012. jan. 20. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi váltja ki belőled azt, hogy így érezz? Mi a baj?
2012. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Lelki problémád van. Menj el pszichologushoz szerintem. Ő segíteni fog, nehogy valami komoly baj legyen
2012. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Minden!

Párom nem foglalkozik velem úgy, ahogy szeretném. Beleszerettem másba, de Őt meg a kora zavarja.

Nem vesz senki komolyan. Mindenki azt hiszi, hogy nem teszem meg, de nem tudom. Lehet nem is merném, de már magam sem tudom.

Senki sem szeret, a párom családja sem. Anyósjelöltem is pasizásra biztat, meg menjek vissza Anyámékhoz ahova még a lottóötösért sem mennék vissza!!!! Biztos bennem is van hiba, de segíteni nuku, hogy megváltozzam. Munkám sincsen. Isten is elfordulhatott tőlem, mert hiába próbálok segíteni magamon, hogy legalább aludni hadd tudjak, mert amiatt van az egész! Elegem van! Mindenből.

2012. jan. 20. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Te teljesen kikészültél idegileg. Én nem szoktam ilyen fiatalnak javasolni a pszichiátert, de a te helyedben én megpróbálkoznék vele. Ha semmiképp nem akarsz orvoshoz menni, akkor intenzív napi szintű mozgást sportot kell végezned! Egyébként én is voltam úgy egy időben, hogy egyáltalán nem ment az alvás. Ez egy ördögi kör, egyre rosszabbul érzi az ember magát a kialvatlanságtól. Én orvoshoz fordultam, nyugtatót és antidepresszánst is kellett szedjek 4 hónapig. Pszichológus is segített, megtanított relaxálni. Egyébként nem bántam meg, hogy orvoshoz fordultam. Nem fogsz bekattanni, mérd fel a lehetőségeidet, és tegyél a gyógyulásodért.
2012. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Isten elfordult tőled? Ami nem létezik, nem tud elfordulni tőled.
2012. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus vagy egy ismerősöd,akiben megbízol sokat segíthet. Hasonló helyzetben voltam/vagyok;sokat segít ha valaki meghallgat.
2012. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Állandóan azon gondolkodom, hogy legyek öngyilkos, mit csináljak, hogy ne legyek az?"


Fordulj orvoshoz.


"Annyira álmos vagyok, hogy már nem bírok aludni. Olyan hihetetlen rossz a közérzetem álmos vagyok, mint állat mégse bírok elaludni, ehetek, ihatok, vehetek be bármit semmi sem használ."


Ha aktívan töltenéd a napod, és a végére elfáradnál, és még valami eredménye is lenne az egésznek, akkor nem okozna gondot az alvás.


Mozogni kellene, társaságba járni, megszabott időben kelni (nem feküdni tovább az ágyban), ha pedig nem megy az elalvás, akkor nem az elalvással próbálkozni, hanem aktívnak maradni. Ha kimarad egy éjszaka alvás, másnap nemigen lesz gond az elalvással. Ráadásul az alvásmegvonás a depressziósok kedélyét javítja.


"Ha lenne 5 marék nyugattó bevenném mindent 1 teljes üveg pezsgővel vagy borral, mind1. "


Nagy okádás lenne belőle, esetleg kórházi gyomormosás, végső esetben máj-, szív-, agykárosodás. Nem javaslom, mert attól nem lesz jobb az életed, ha testileg megnyomorítod magad.


"Mit csináljak, hogy jobb legyen? "


Mozogj, fáradj el --> aludd ki magad --> amikor nyugodt és kipihent vagy, gondold át az életed, lehet, hogy máshogy kellene bizonyos dolgokat csinálni. Ha nem tudod, mi pontosan a problémád, menj pszichológushoz.

2012. jan. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nyáron sokat mozgok, a kertben. Járnék társaságba csak nincs kivel. Párom az ha nem dolgozna se jönne el velem sehova. (Mikor fél évig m.nélkülin volt se jött).

Mint írtam próbáltam ismerkedni utcán is, de mindenkinek állandóan dolga van még ha munkanélküli is.

Művházba meg a könyvtárba a nyugdíjasokkal menjek csavarogni?

Amúgy 2 éjszakán át nem aludtam mégsem bírtam elaludni.

Sajnos éjjel nem csinálhatok amit akarok, mert anno a szüleimnél olvastam egész éjjel, de itt nem lehet, mert a konyha fénye bevilágít a szobákba, páromat a szobánk lámpája zavarja. Mindenkit zavarnék.

Sok mindent kipróbáltam, de csak ideiglenesen használtak ezek a dolgok.

Mind1. Remélem hamar elérem azt a kort, hogy magamtól kimúljak végre.

2012. jan. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!