Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható antidepresszánsok vannak?

Figyelt kérdés
mennyibe kerülnek?

2012. jan. 27. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Jagermeister (Auchanban 1L 3990FT akcióban).
2012. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Hála istennek antidepresszáns gyógyszert vényt nélkül nem lehet kapni. Hangulat javitó gyógynövényekből készülő teát, vagy esetleg gyógynövény alapú tablettát kaphatsz. Ilyenpl. a Modigen.
2012. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Én a homeopátiás termékeket javaslom, pl. a Sedatif PC-t. Ára kb. 1000 Ft, stresszoldó, hangulatjavító, nyugtató hatása van. Hiperaktív gyerekek kezelésére is ajánlott. Keress rá!


Ezen kívül enyhébb szorongás esetén segíthet még a citromfű tea, de akár némi magnéziumbevitel is.


Komolyabb, nem múló tünetek esetén viszont kérj segítséget, mert ha valóban betegségről, nem pedig csak átmeneti hangulatingadozásról van szó, az "házilag" nem kezelhető.

2012. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
5-HTP a neve a szerotonin előanyaga. Antidepresszáns hatása van. Van fórum is nézd meg a neten. Nem tudom mibe kerül, mert én nem szedtem még, de nagyon dicsérik.
2012. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Az orbáncfű-kivonat. Veszélyes és kellemetlen mellékhatásai lehetnek, ezért csak nagy körültekintéssel lehet próbálkozni vele. Bizonyos dolgokat nem szabad enni a kezelés alatt, és csak hetek alatt alakul ki a hatás. Más szerekkel együtt nem szabad alkalmazni.


Nagy divat az 5-HTP. Nem sok egyértelmű bizonyíték van a hatásosságára. Ezt sem szabad más szerekkel együtt használni.


Az omega-3 zsírsav EPA nevű komponensét is sokan dicsérik. Ez elég drága (napi 0,5-1 grammot kellene enni belőle), de veszélytelennek tűnik.


További módszerek:


- pszichoterápia

- társasági élet

- fény, fényterápia

- testmozgás, fizikai munka

- bármilyen sikerélménnyel vagy eredménnyel járó tevékenység

- vitaminok és ásványi anyagok pótlása (B-vitamin, cink)

- alvásmegvonási terápia

2012. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
kötél.... sokaknak bevált. (sajnos sztem a többi svingli)
2012. jan. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Előttem szólónak igaza van.

2012. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bcaa aminosavak elvileg felviszik a szerotonint de az ssri gyógyszerek a legjobbak mivel nincs mesterséges szerotonin még , ha volna akkor azt volna a csúcs de sjanos az agy ér gáton nem jut át szinte semmi csak a thc ami kis mennyiségben megemeli a szerotonin szintet nagyobb menyiségben pont hogy depressziót okoz . Igy ha marihuánát szivsz maximujm 3 slukkot szivj bele a cigibe és tarsd lent ha annál többet szivsz ellenkező hatást fejt ki . Erreől olvastam egy orvosi szaklapban egy usa tanulmányt . Szóval kevés marihuána jó de sok már nem. A legjobb ssri a citaloprám orion elég belőle kb 5 mg és felnyomja a szerotonin szinted kb 1 hétre aztán ujr abe kell szedni örökké szedni kell . sajno sok ember szenved abban hogy a szervezete nem termel elég szerotonint és emiatt sok betegsége van. Szivritmuszavar, elhizás kedvtelenség, nem érdekli semmi unott állandóan és még sorolhatnám. Kérd ki egy orvos véleményét, Hidd el hamar feli r neked kedfélyjavitót hiszen ők azokkal álnak szerződésben. Szóval nekik csak jó ha minél többet felirnak. Az 5 htp még elvileg jó meg a kokain is az 5 htp body shopokban lehet hozzájutni a BCAA aminosavakkal együtt. jelenleg ez van .
2018. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!