Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nap minden percében az...

A nap minden percében az öngyilkosságon gondolkodom, és félek, hogy egyszer egy rossz percemben meg is teszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden vágyam, hogy meghaljak, viszont anyukám él még és amíg él én sem hallhatok meg mert szüksége van rám. De szarabb perceimben ezt is figyelmen kívül tudom hagyni.

2012. febr. 4. 23:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Miért akarsz öngyilkos lenni? Szétnéztél már a nagyvilágban? Régen, futólag én is gondoltam rá, mint sokan mások, de aztán körbenéztem és elszégyelltem magam. Fél lábú futók, fél karral vidáman élők, boldog éhezők... meg megnéztem kik azok, akik tényleg szörnyen élnek. FÁznak, betegek, meghalt a gyerekük, párjuk, elvesztették mindenüket... ÉS baromira elszégyelltem magam, hogy apró-cseprő dolgok miatt képes lennék eldobni az ezekhez képest paradicsomi életemet.
2012. febr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%
Fordulj orvoshoz, ez tünet. Depressziód van. Kezelhető, gyógyszerrel ké thét múlva jobb is lesz. Körzeti orvos első lépésben tökéletesen megfelel. De menni kell, mert ez - pont amitől félsz azért- nagyon súlyos betegség. Nagyon veszélyes. Hátfőn elmégy. Segíteni fognak.
2012. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc ezt szeretném ha elejétől végéig megnéznéd és elgondolkodnál rajta és gyenge pillanataidban jusson mindig eszedbe ,hogy ha ő képes rá ,hogy így is boldog legyen akkor te meg főleg boldog kellene ,hogy legyél nem hiszem h te ennyire hátrányos helyzetben lennél mint ő! Nem szabad feladni az életet mindig tartogat új dolgokat fel a fejjel és csak pozitivan!! eljön még a te időd
2012. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Depressziós vagyok nagyOn nagyon régóta. Tudom,hogy nekik is rossz, de sajnos már ez sem érdekel :(
2012. febr. 4. 23:59
 5/34 anonim ***** válasza:
Addig is vegyél eg ydoboz Remotiv kapszullát holnap, kezdd el szedni, egyél csokit, diót. Míg orvoshoz jutsz addig kisegít.
2012. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

2. - voltam orvosnál semmit nem ért ő sem és a gyógyszerek sem, csak rájuk szoktam


3. - sajnos az ilyesmik sem motiválnak már. Neki van még miért élnie, nekem nincs

2012. febr. 5. 00:02
 7/34 anonim ***** válasza:
De mi a bajod, miért nem akarsz élni? HM?
2012. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
52%

Másik orvoshoz kell menni. Mindegy, ha fizetni is kell! Hidd el ki lehet gyógyulni, és érdemes is. Tapasztalat.

Hálás leszel még, hogy élsz.

2012. febr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
52%

Nme teheted meg anyáddal!! DE ha nem , akkor meg minek töltöd szenvedéssel az életed! Kezeltesd ki magd! Kérj segítséget, bárkitől. H anincs közeli, akkor távolabbi ismerőstől! Segíteni fog.Ő majd elvisz. Csak ennyit kell tenned! Telefonálj, vag yinkább MOst írj egy e-mailt!

másold ezt be köld el: Kedves ! Talán csodálkozol, hoyg téged kérlek, de nincs kihez fordulnom, és nagyon rosszul vagyok. Depresszióm miatt A nap minden percében az öngyilkosságon gondolkodom, és félek, hogy egyszer egy rossz percemben meg is teszem. Kérlek, segíts másikorveost találni, mert a jelenlegi nem tudott segíteni. Köszönettel: én"

Ctrl C, Ctrl V

Rajta!!


Párom felhívta egy barát-távolból h beszélne vele, nem mondta miért. Ő estére ígérte, mert dolgozott. Addig a fiú meghalt. Ő azóta nem tudja ezt feldolgozni 10 éve. Ne tedd ki ennek az ismerősödet! Írj neki!

2012. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

7. Depresszió, anyáMon kívül nincs senkim, szorongok egész nap, akármibe belefOgok kudarcot vallok, barátnőm soha nem volt 22 éves lètemre, rühellem magam mert ilyen gyenge értéktelen szarnak születtem. Röviden ennyi. Csak akkor érzek egy kis boldogságot amikor rágondolok, hogy egyster úgyis meghalok. Esténként imádkozom valami gyógyíthatatlan betegségért. Kár, hogy nem tudom valakitől "átvállalni".


Or oshoz mégegyszer nem megyek az szent, semmit nem ér

2012. febr. 5. 00:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!