Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több olyan kérdés van: járnáto...

Több olyan kérdés van: járnátok-e depressziós lánnyal? És mi van akkor, ha pont azért ráz le valaki, mert ő depressziós?

Figyelt kérdés

Úgyse él már sokáig, meg amúgy sem szeret már, nem érdekli semmi, hagyjam a francba?

A másik oldalnak sem könnyű, én legalábbis nehezen viselem, hogy egy betegséggel szemben a szerelemnek semmi esélye...



2012. febr. 11. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meg kell adni neki ami kijár !! nem lesz semmi baja utánna..
2012. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi az ,hogy ugy se él már sokáig ??
2012. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezt mondja.
2012. febr. 11. 12:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy depresszióson először segíteni kell. Amúgy meg ha annyira maga alatt van, akkor szerintem úgy sem akar kapcsolatot senkivel.
2012. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Milyen tipusu depresszioja van?

Én azt ajánlom nagyon vigyázz az ilyen kapcsolattal?

Én már csak tudom.

Nézz utána ennek a depresszionak itt a neten.

2012. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, igen. Hát eléggé benne van, de miért kell engem is lerázni, aki mindig mellette volt..
2012. febr. 11. 18:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért bonyolult a kérdésed, mert ugye egyrészt ha szakít veled vagy leráz egy lány, azt a döntést tiszteletben kell tartanod. Ha azt mondja, hogy szakít veled, mire te gyakorlatilag ezt a választ nem fogadod el azon az alapon, hogy a lányt beszámíthatatlannak tartod, az nem szép dolog. Ugyanakkor az is világos, hogy depressziósokra tökéletesen jellemző szöveg az, amit itt idézel. Még az is lehet, hogy ilyenkor csak próbára tesz (nagyon fél attól, hogy szakítasz vele, és provokál).


"Úgyse él már sokáig"


Lelkisegély-szolgálat, pszichológus tanácsát kell kérni, ha ilyeneket mond, nehogy még öngyilkos legyen.

2012. febr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a bajom. Nem akar kapcsolatot, de nagyon úgy tűnik, hogy élni sem. De én ezen kívülről nem tudok segíteni - próbáltam -, és most minden indokot felhoz, hogy miért kopjak le mint társ. A "barátság" meg nekem nem megy, mert kikészülök, ha az öngyilkosságról beszél nekem mint "barát".
2012. febr. 12. 09:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a tegnapi 12-14-es vagyok .

Válasz a kérdésedre:Mert ők mindig azt bántják aki a legközelebb áll hozzájuk.Ezért nehéz velük.

A legjobb ha minél előbb orvoshoz viszed,ha eggyáltalán hajlandó elmenni.Mániás depis?

2012. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az. Orvoshoz nem hajlandó menni, mindenkit lerázott, most már engem is. Nyilván baromira bánt ez a szakítás, én sajnos nem tudtam boldoggá tenni ezek szerint, csak egy időre, bár azt mondta, a lelke mélyén sose volt az. Félek, hogy tönkremegy, de már nem érdekli ez sem.
2012. febr. 12. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!