Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam. Mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
A gimiben volt egy nagyon jó baráti társaságom, kb 6-7 ember, akikkel érettségi után is gyakran összejártunk. Mostanra azonban teljesen szétszéledtünk, és azóta nincs egyetlen barátom sem :( (nagyon ritkán találkozok velük, havonta kb, és már nem is nagyon tudunk miről beszélni, de egyébként ők egymással sem nagyon tartják a kapcsolatot) Néha úgy érzem, hogy nincs senki akivel megbeszélhetném a dolgaimat, és a sulit leszámítva mindig csak itthon ülök. Az egyetemen nem igazán sikerült senkivel jóban lennem, max ilyen haveri kapcsolat. Szerintetek mit tehetnék?
2012. márc. 1. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerkedj tudatosan. Lépj be egy pártba, szektába, focicsapatba.

A másik lehetőség, hogy megcélzod az ellenkező nemet. Lehet, hogy velük jobban kijönnél.

2012. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jajj velem is ugyanez van, nagyon hiányoznak a gimis évek.

Amióta egyetemre járok, én is eléggé magamra maradtam..laktam egy kis ideig koleszban, ott még jó volt, bár ott is nagyjából megvolt mindenkinek a maga baráti köre én meg nem szerettem sosem ráakaszkodni senkire sem.

Csoporttársaimmal meg nem igazán alakult ki semmilyen kapcsolatom, merrt alig járok suliba néha, ha dolgozom, kb figyelembe sem vesznek, ami eléggé fáj, de ezvan.

Azt tudom tanácsolni, hogy kezdj bele valami új hobbiba:zene/sport/tánc/nyelvtanulás..bármi ami leköt, érdekel..és ott tuti megismersz új embereket, hátha valakivel kialakul baráti kapcsolatod, vagy esetleg megtalálod életed szerelmét (ha most nincsen, bár gondolom nincs, mert akkor azért nem lennél ennyire magányos)

2012. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!