Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már 4 éve zúg a fülem és vele...

Már 4 éve zúg a fülem és vele együtt a fejem is. Tudtok valamilyen gyógymódot javasolni? Ezt lehet gyógyszeres ill. alternatív megoldásokkal is kezelni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is vizsgáltasd ki, hogy mi okozza. Lehet magas vérnyomás, de agydaganat is a tünetek mögött.
2009. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám van. Engem fülorrgégészhez küldtek, ő megvizsgált és hallásvizsgálatot is végeztetett velem, de semmi probléma nem volt. Onnan tovább küldött neurológiára, ahol vérvétel, röntgen, CT után nem derült ki semmi. Mivel vannak allergiára utaló tüneteim, a bőrgyógyászom mondta, hogy talán bélrendszeri gondok miatt fáj a fejem és zúg a fülem. Ne kérdezd, hogy ez hogy függ össze a fejemmel, én sem értem.


A lényeg, hogy túl sok mindentől lehet. Vizsgáltasd ki magad /macerás és drága, de ez a legbiztosabb/. Addig is, ha alternatív megoldást keresel, akkor relaxációs gyakorlatok, agykontroll, vagy ehhez hasonló dolgokat ajánlhatok, bár rajtam nagyon egyik sem segített. Ami a fejfájásom részben meg szokta állítani, az a fájdalomcsillapító + hidegvizes borogatás a szememre és egy jó alvás.


De tényleg a legjobb, ha orvoshoz fordulsz vele.

2009. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
REIKI JÓGA!
2009. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
olvass utána, és próbáld ki, mert nekem is bevált!
2009. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!