Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Miért nem lehet ma egész nap elérni a lelki elsősegélyt?

Azt írja ki a mobilom, hogy "bejövő hívás korlátozva". A 116-123-ról van szó!

2012. márc. 16. 21:29  Privát üzenet  

A válasz
lehet szabin vannak a hosszú hétvége miatt. Én ma ugyan körzeti dokihoz mentem, de az is szabin van...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2012. márc. 16. 21:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 éve járok kondizni, a karom, akkora mint egy 20 éve kokszozó emberkének. (44es) Semmi alakja sincs, egy nagy izomtömeg az egész. Aránytalanul nagy a testemhez képest. Hogy...
Hogyan tudom elérni az internetet az egész világon?
Mit lehet tenni, ha nem az egész fizetést kaptuk meg csak a töredékét, és nem lehet elérni az alvállalkozót? Konkrétan 26.500 ft-ot kaptam a 96. 000 helyett. Az állítólagos...
A Google főoldalán az emblémánál különböző évfordulós logok szoktak lenni (nem tudom másképp megfogalmazni), jelenleg Freddie Mercuryra emlékezve. Hogyan tudom elérni, hogy az én...
Az ember egész életében a boldogságot akarja elérni. Igaz ez?
A hajam nem a hajtőtől hullámosodik. Hogyan tudnám elérni, hogy az egész szép hullámos legyen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!