Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki elég szép valaha...

Lehet valaki elég szép valaha a saját szemében? Létezik egyáltalán csúnya nő?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan vagytok még így vele..

Eljött a nyár, takargathatjuk magunkat a sok ruhával, ami alatt megsülünk.. Bezzeg "az a lány ott", Ő milyen szép, tökéletes, formás, jó a haja, mindene feszes, szépen mosolyog, okos, kedves és milyen boldog.. Bezzeg én egy lusta ronda dög vagyok...

Közben meg akár hisszük, akár nem, "az a lány ott" ugyanezt gondolja rólunk.

Le lehet ezt győzni?

Vagy örökre megmarad? :(


2009. jún. 11. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! szerintem nincs csunya no, csak apolatlan :)

Azt hiszem, ez velunk, nokkel szuletett dolog, hogy " bezzeg a masik" milyen szép, okos stb; A legfontosabb, hogy legyen kello onbizalmunk, és igenis hozzuk ki a legjobbat magunkbol, amennyire eronkbol telik. ( nem, ez nem pénzkérdés, neem, ez nem testsuly vagy testmagassag kérdése, lehet szegényen, kovéren, alacsonyan gyonyorunek lenni,ha teszunk érte és elhisszuk magunkrol hogy azok vagyunk)

Valahol olvastam egy mondast, nagyon igaz: "Nem a szépek boldogok, hanem a boldogok szépek"

2009. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a kérdésed! Sokan vagyunk így. Én is így voltam, de most, ha a tükörbe nézek, elégedett vagyok. Taktikai lépések: 1.Sokat kell a tükörbe nézni. Mindenki mást gysakran látunk, megszokjuk, magunknak meg szokatlanok vagyunk. 2. Figyeld meg, hogy azok, akik szimpatikusak neked, mennyire szépek, vagy tökéletes alakuak. Van-e olyan, hogy valaki nem tökéletes külsejű, mégis szimpatikus, beszélgetsz, barátkozol vele. Vond le a következtetést. Veled is így tesznek mások. 3.Ne kritizálj másokat. Senkit. Mert ha te kritizálsz, benned van az érzés, hogy téged is kritizálnak. Ez egy állandó kellemetlen érzés. Emiatt rossz a közérzeted, a rossz közérzet miatt kellemetlen arcot vágsz, rád néznek és nem tetszel. 4. Vissza az elsőhöz. Nézz a tükörbe. Ha szereted magadat, szépnek látod magadat. Válaszd magadat! Alakíts ki az egyéniségedhez passzoló frizurát, öltözködést. Próbáld ki a tükörben, milyen vagy mosolyogva. Legyél mosolygós, kedves, felszabadult. a hasonlítgatást felejtsd el. "Ilyen vagyok! Pont jó! Szeretem magamat, mások is szeretnek." ez programozd be az agyadba. És figyeld a hatást! Tök jó lesz!
2009. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
első válaszoló de jó mondás, gyorsan beírom a naplómba:)))
2009. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
te ránézel másra és azt mondod ,hogy okos mikor nem ismered?:))
2009. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most volt róla szó, hogy : nem a szépek boldogok, hanem a boldogok szépek. Szóval az okosság az nem annyira függ a ránézéstől, bár az is látszik esetleg bizonyos jelekből. A szépség inkább egy szubjektív kategória, függ a nézőtől is, sőtt sokkal inkább attól függ.
2009. jún. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Önmagadban kételkedő!

Akinek van kisugárzása és önbizalma az lehet akármilyen testi adottságoggal rendelkező vagy sem, az szerintem szép és szimpatikus az embereknek! Ismerős a történet! A nőkkel ezt a pasik teszik! Például ha van egy pasi az életedben és a szemed láttára megnéz egy másik lányt aki egy kicsit jobb a nagy átlagnál, akkor te rögtön rosszul érzed magad, hiába minden jónak tűnt még a nap elején, akkor úgy érzed , hogy már az új ruhadarab sem áll olyan jól amit viselsz! Én is ilyen vagyok és hiába elfogadom magam és szimpatikus vagyok az embereknek, sokszor ha a párom rápillant egy másik nőre akkor még az élettől is elmegy a kedvem pár percre! A nőknek azért van ennyi problémája mert megakarnak felelni a pasiknak! Ha nem lenne ez a nagy rivalizálás akkor nem is lenne gond! Régebben nem volt ennyi ribancos ruha és hajviselet, a cipőkről meg ne is beszéljünk! Akkor mindenki egyszerű volt és nem akart többnek látszani mint ami! Az anyukám boldog fiatalkort ért meg és most már csak szörnyülködik miért tesszük mi magunkat lelkileg tönkre! De ezen sajnos változtatni nem lehet! Azzal tudlak vígasztalni, hogy nézd meg a nagy tökéletesnek tűnő sztárnőcskéket smink és extra öltözet nélkül. És nyugodj meg utána jobban fogod magad érezni!Próbálj meg tudomást sem venni arról , hogy vannak nálad nem szebb de gazdagabb lányok akik mindent megkapnak és szépnek látszanak! Mert lehet a látszat csal! Sok lány azért néz ki jól mert a sok pénz öltöztet, szép ruha , cipő , haj , de mi lenne ha nem lenne rá keret, akkor is ennyire jól mutatna a természetes kinézetével! Szerintem nem, mert a legtöbb kipent-kifent maca a maszk nélkül szürke egér! Reggel 2 óra hosszát készülnek , hogy kimerjenek lépni a lakásból ! Nekik sokkal nagyobb gátlásaik vannak mint neked! Te legalább elfogadod magad és nem akarsz másnak látszani mint ami vagy!

2009. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán nem marad így örökre!!!Én is így voltam vele rágen, hogy jaj én csúnya vagyok, nem kellek senkinek, aztán felnőttem, elmentem nyárimunkázni, annyi pozitív visszajelzést kaptam, hogy hihetetlen, kb minden pasi akivel kapcsolatba kerültem össze akart velem jönni, és ez teljesen megváltoztatott. Azóta elhiszem, és tudom magamról, hogy szép vagyok, persze nyilván nem tökéletes, mert tökéletes nő nem létezik. Pasi meg még annyira se...:)
2009. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!