Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha remenytelen es kiszolgaltat...

Ha remenytelen es kiszolgaltatott bizonytalan eletet elek es kudarc az egesz eletem, nincs senki nem szeret senki es senki szamara nem erzem magam fontosnak akkor minek eljek? Otlet?

Figyelt kérdés
Mar egyre jobban megfogalmazodik bennem h eleg volt befejezem foldi palyafutasom, es ne irja senki h valaki szamara biztos baromi fontos vagyok! mert a teny az h senkinek , magamnak meg minek eljek???
2012. márc. 27. 21:43
 1/9 anonim válasza:
45%
Miért nem írsz ékezetet? Ha határon túli magyar vagy akkor azért kell élned! Muszály, szülj gyerekeket! Ismerkedj, barátkozz! Ha belföldön élsz akkor is hasonlóan cselekedj, csak inkább legyél skinhead!
2012. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen hataron tuli, nem masok idegesitesere, de Te is egybol rosszat gondolsz rolam.
2012. márc. 27. 22:23
 3/9 A kérdező kommentje:
muszaJJJJJJJJ ha mar az irason valo kotekedesen van a hangsuly.khm.
2012. márc. 27. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? fiú/lány? Én is pont igy érzem...csak én nem Budapesten élek,igy ezerszer rosszabb..

Te?


Mi a gondod pontosan?

2012. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért borderline?
2012. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam orvosnal, kb. 2 eve, a diagnozis depresszio volt.De 18 eves korom ota rosszabodik a helyzet,egy fel eve (tudom h nem mervado az ondiagnosztika), de megallapitottam magamrol h valoszinuleg Beorderline szemelyisegzavarom van.Az osszes tunet igaz ram , nagyon sokat olvastam rola.Nem csak wikipediat...a kor kialakulasanak oka is teljes mertekben igaz ram, rossz gyerekkor, lelki es fizikai terror, rossz szuloi pelda, sexualis kiszolgaltatottsag. gyermekkorban elszenvedettb lelki trauma.Probalok rajta javitani de nem megy.Az orvosokban pedig nem bizom.Szerintem az nem megoldas h gyogyszerekkel kiserletezzenek rajtam.Nekem a tarsadalom elfogadasara van szuksegem es megertesere, es h segitsen rajtam vki.De ha vkinek elmondanam h ez van , beteg pszichopatakent kezelne, vagy azt gondolna a betegseggel probalom magyarazni a furcsa viselkedesemet), ha pedig nem mondom el akkor nem ertik miert vagyok ilyen amilyen.
2012. márc. 28. 12:46
 7/9 A kérdező kommentje:

00:11 valaszolo!

22 eves vagyok. kinn vagyok egy orszagban(ahol nincseneek magyarok korulottem), ahol eleg sok mindenen atmentem, de ez mar nagyjabol a multte,Magyarorszagon se van nagyon senkim es elveszettnek erzem magam es kiszolgaltatottnak.Egy ufonak! egy meg nem ertett senkinek, egy nyomorultnak.Akik korulottem vannak emberek pedig ereztetik velem h nem tartozom kozejuk.Nem tudom senkinek elmondani a problemaimat es igy meg megrosszabb.Neha anyummal beszelek es egy volt baratommal telon.De mind a kettonek megvan a sajat baja.Es anyamnak a multbeli dolgait sem tudom feldolgozni.Pedig probalok megbocsatani nem mutatom neki h meg mindig fajnak a regi sebek, mert sajnalom.A volt baratom pedig egy evvel ezelott nagyon szemet volt velem,amit a mai napig nem vall be, de jobb hijan vele beszelek , mert o legalabb megert.igy aztan ide irtam ki a kerdest, azon az elven ha nem mondhatod el senkinek, mondd el mindenkinek.Az a lenyeg h egesz eletemben mocskos , erzeketlen , kozombos emberek vettek korul, es csak kihasznaltak.Es mar teljesen elvesztettem a bizalmam az emberek irant.Itt van egy arab baratom , o segit nekem , de sajnos nagyon nehezen bizok meg benne is es o is erzteti velem folyton folyvast h tole fuggok.Pedig nem szeretnek senkitol.Eleg volt.De ha megprobalok egyedul ervenyesulni meg szarabb meg sebezhetobbnek erzem magam.Ha minden igaz egy honap mulva max.Dolgozok megint, de mar nagyon belefaradtam az eletbe.Mindig elkezdek valamit es mindig az utolso percben adom fel, amit kesobb banok vag az utolso pillanatban b.asznak at.Megis mittevo legyek?

2012. márc. 28. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább te tudsz nyelvet, és nem kisvárosban élsz! Én gyermekkoromra nem jellemző hogy bántottak volna stb..sőt szeretnek, szerettek, de mégis van problémáim...nem tudom hogy tudnék segíteni, mert akármit irok közhelyesen hangzik. De még tényleg tök fiatal vagy, és már külföldön is vagy, jártál..én még odáig sem jutottam.
2012. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne diagnosztizáld magad, hanem menj szépen orvoshoz.


Azért élj, mert neked is dolgod van. Minden ember valamilyen okból születik erre a földre, te is. Találd meg.


Azt pedig soha nem tudhatod, hogy kinek vagy fontos és kinek az életében lehetsz mérföldkő, sok mindent megváltoztató ember.

2012. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!