Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez utlhat valamien agyi,...

Ez utlhat valamien agyi, idegrendszeri betegségre?

Figyelt kérdés
félek a betegségegtől a legrosszab rémálmom hogy valamien halalos beteg leszek, de már rég óta érzem hogy nincs valami redben... a gimibe (18 vagyok) a matek órákon körzővel mindig belevések valamit a kezembe ideézeteket, fákat vések magamba, de olyan mértékkel hogy má nincsen a jobb kezemen hely amikor megyek haza hét végén alig tudom eltakarni.Amikor csinálom élvezem azt a fálydalmat meg szeretem amikor kicsurog belőlle a vér utána besebesedig, begyógyul kezdem előlről az egészet. De ma megilyedtem magamtól ténleg má azon vagyok hogy megnézettem magam orvossal,psichológussal mert ma háromszor ugy megvágtam a combom meg egyszer a hasam hogy nagyon véreztem és nevettem meg sírtam is egyszerre.... de nincsenek semilyen gonjaim a szüleimmel sincs semmi baj, én jól tanulok meg minden el nem tudom képzelni hogy mi lehet ennek a kiváltó oka.... És ebbe a leges leg rosszab hogy örülök neki és hogy nem bánom hogy ilyen vagyok sőt azt akrom hogy ez valamien betegség és csk súlyosbonni fog a dolog, de közbe félek a betegségektől és és nem tudom, legfőképp ezért megyek el majd psihologushoz mert nem éertem hogy mi lehet ez.... gondolom kiírom ezt ide hátha meg tudok valamit.

2012. ápr. 6. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
én a helyesírásodtól ijedek meg.. am menj pszichológushoz, mert nem vagy ép, hogy vagdosod magad.
2012. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kit érdekel e a helyesírás... van nagyobb gondom is. az is lesz majd ünnepek után felhívok valamilyen orvost. amugy ezen az oldalon csak laikusok vannak??mert azt én is jól tudom hogy nem vagyok "ép"...
2012. ápr. 6. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamaszoknál bármi előfordulhat. Ha gondod van beszélj az iskolaorvossal. Húsvétra meg kérjél magadnak egy helyesírási tanácsadót.
2012. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
neked is uygan ez kit érdekel a helyesírás? amugy csak azért hogy hagyjátok már jártam helyesírási versenyekre mindig 2-3-4 helyezet lettem, de ez most nem tud érdekellni hogy hogyan írok, gondolkozattok már, tele vagyok vágásokkal amiket magamban csináltam!
2012. ápr. 6. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek!!!!Mit foglalkoztok a helyes írásával?????????Ennél sokkal nagyobb a baj,ti meg itt kekeckedtek....Menj orvoshoz,valami pszichés problémád van,ő segít neked.
2012. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Az élet előbb, vagy utóbb halállal végződik. Valószínűbbnek tartom, hogy élsz még vagy bő 50 évet, mintsem egy halálos betegségben meghalnál 2-3 éven belül.

Ilyenkor azt is fel szokták vetni, hogy nem az élet hossza számít, hanem a minősége, és ez is igaz persze.

Szerintem a halálos betegségeknek is meg lehet a maga pozitív oldala: felhagysz az örökös malomharccal, és végre igazán szabadon élhetsz, hiszen már minden mindegy. Neked meg még nem mindegy, ezért is görcsölsz nagyokat.


Segítene neked, ha fizikailag rendszeresen jól lefárasztanád magad. Próbálj ki valami teljesen újat, és ne vigyél többet körzőt a suliba!

2012. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!