Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tegyem túl magam egy...

Amita kérdése:

Hogyan tegyem túl magam egy rossz kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Négy hónapig tartotta kapcsolat, de a poklok-poklát jártam meg ez idő alatt. a pasi 170ezer forintos tartozást halmozott fel a nevemre, 45ezer forintot lenullázott a számlámról, és még egy abortuszom is volt miatta, mert állítása szerint meddő, és miután ejakulált lelökött magáról , mert neki fáj a háta, rendszeresen letagadta az orgazmusát. Az óvszerekkel mindig valami problémája volt. Miután kidobtam azzal fenyegetett hogy ha meglát az utcán agyonver, végül a testvéremre akart verőembereket küldeni. Egy megrögzött hazudozó, utálom, hányok tőle, és szenvedek miatta, nem tudom hogyan tehetném túl magam rajta. Félek hogy rámegyek. Valaki tud tanácsot adni? Mindig talpra állok, de ez most sok.

2012. ápr. 15. 12:07
 1/2 bdavid0815 válasza:

Szia!


Talpra fogsz állni. Először is szükséges lenne elfogadni amik történtek veled. Nem csak tolni magad előtt a fájó történéseket. Rohanó életet élünk. Állj meg pár percre. Gondold végig azt ami történt veled és próbáld elfogadni. Ez a múlt, amin már nem, tudsz változtatni. Ezután koncentrálj a jelenre, mert itt tudod irányítani a történéseket.


Ha gondolod beszélhetünk még a gondjaidról. Lehet már attól is jobban fogod érzezni magad.

2012. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. ápr. 17. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!