Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegileg már kivagyok készülve...

Idegileg már kivagyok készülve úgy érzem jobb lenne ha kezeltetném magam. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Évek óta csak magamba fojtom a sok problémát,mindig idegeskedek és sokszor ér stressz... Régen öngyilkosságot is megkíséreltem aztán pszichológushoz jártam de semmit nem segített. Most megint az öngyilkosság kering állandóan a fejemben,próbálom megoldani a családi,magánéleti,sulis problémáimat de már nem bírom.. Úgy érzem jót tenne nekem,ha kezeltetném magam és pár napig vagy hétig nyugton lennék nyugodt körülmények közt.. Kérjek beutalót az idegklinikára??
2012. máj. 2. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudok neked egy jó helyet, Vadas park a neve. Nem gyógyszerrel kezelnek, és gyönyörű helyen van. Ha kell, priviben el tudom küldeni a számukat. DE.

Én azért a helyedben először elmennék a háziorvoshoz, aki beutal pszichiátriára és kapsz gyógyszert is. Engem is kezeltek, nyugtatóval és kedélyjavítóval is. Segített. Ma már egyiket sem szedem, és helyrejöttem. Próbálj meg minden segítséget és lehetőséget megragadni. Ez egy betegség. Nem múlik el magától :(

2012. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetva Vadas kert :) A vadas park kicsit más, bocsi :)
2012. máj. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pécs mellet lakom.. Félek háziorvosomtól bármit is kérni mert olyan lenézős flegma.. :S
2012. máj. 2. 01:00
 4/4 GhostRider3 ***** válasza:

szakmai szempontból nem erkölcsös, de azt mondanám, hogy jobban jársz, ha magadat kezeled. én a megoldást egészséges életmódnak hívnám, aminek a része a kiegyensúlyozott társasági élet is.


ha szeretnél részletesebben beszélni róla, én meghallgatlak, kíváncsi vagyok az életviteledre és a problémákra, hátha tudok új tanácsokat adni

2012. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!