Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami tea, vagy gyógynövényes...

Valami tea, vagy gyógynövényes készítmény stressz kezelésére?

Figyelt kérdés
Általában nagyon stresszelős vagyok,és van, hogy képes vagyok valami "kicsi" dologtól is nagyon bepánikolni... Ilyenkor szédülök, fáj a hasam, fáj a fejem, egész nap nem tudok enni, minden bajom van. Valami gyógytea, vagy pirula? Kérlek a hülye válaszokkal kíméljetek! Köszi!
2012. máj. 8. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esténként igyál meg egy csésze orbáncfű teát.

Nyugtató hatású gyógynövények még a macskagyökér és a citomfű (2-3 percig áztatva)

2012. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
citromfű tea nyugtató hatásu
2012. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 8. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

a macskagyökér elég brutális anyag... legalábbis a szaga(: de hatásos a stressz ellen, sőt altató hatású is. ezért csak nagyon kis mennyiségben (NAGYON!) lehet fogyasztani. egy csésze orbáncfű(ez depresszióra is jó kedélyállapot-javító) tea egy fél teáskanál macskagyökérrel. (Ez a változat akkor jó, ha olyan szürke az életlátásod...)


Ez pedig stressz ellen való keverék:

citromfű-komló teakeverék (persze házilag!)


utóirat: nekem ezek a dolgok beváltak! remélem hasznos lesz neked is. még van néhány jól bevált receptem, ha érdekel, akkor írj bátran:)

2012. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!