Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy alapiskoláb...

Miért van az, hogy alapiskolában a természet tudományokat szerettem jobban, most meg középiskola végzöseként pedig a műveltségi tantárgyakat?

Figyelt kérdés
Főiskolán magyart fogok tanulni. Alapsuliban a természet tudományokból csak kiválló jegyeket kaptam magyarból pedig hármasokat, most pedig pont fordítva van. Most találtam meg az érdeklődési köröket?
2012. jún. 3. 14:47
 1/1 anonim válasza:
most találtad meg+általánosban könnyebbek a termtud tárgyak, mint középsuliban. és amúgy is középsuliban változik a legtöbbet az ember, nem baj az, ha változik az érdeklődési köröd a későbbiek folyamán is. pl. sokan elvégzik az egyetemet aztán teljesen más pályán dolgoznak :)
2012. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!