Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz közérzet? Pánik roham?...

Rossz közérzet? Pánik roham? Jó tanácsot várok.

Figyelt kérdés

Ott kezdeném hogy 8 éves koromban meghalt édesanyám.

Most nem rég született egy kis lányom 4 hónapos lesz.

A hogy meg született pár napra rá már a kórházban pánikoltam hozzá teszem ( az én anyukám nem jött haza a kórházból) attól féltem hogy én sem jövök haza. Már most lassan négy hónapja törnek rám rohamok ez olyan gondolattokkal jár pl félek a haláltól nagyon. Ez butaság tudom mert egyszer mindenki meg hal a másik félek hogy nem látom fel nőni a gyermekem ez a legrosszabb. A rohamok testi jelei ki ver a víz zsibbad a tarkóm és úgy remegek mintha fáznék . Többnyire le tudom küzdeni . De sokkszar úrrá lesz rajtam. Bárki segítség


2012. jún. 4. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress fel egy szakembert!

Amíg szoptatsz a citromfű teán kívül nem tanácsos más gyógyteát inni. Az egy kicsit megnyugtat, de nem oldja meg a problémádat.

Remélem van valaki aki közel áll hozzád és őszintén elmondhatod neki a félelmeidet.

2012. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a pánikroham sokkal súlyosabb. Ott állatlában megjelenika depreszonalizáció, derealizáció, megőrüléstől való súlyos szorongás, halálfélelem..

Szerintem neked egy enyhe szorongásod van, mindenképpen keress fel pszichológust. Esetleg ha van otthon szedjél xanaxot vagy rivotrilt

2012. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Esetleg ha van otthon szedjél xanaxot vagy rivotrilt"


Jól írja az utolsó! Természetesen a háziorvossal való konzultáció után. A betegséged könnyen gyógyítható. Nem kell egész életedben rettegésben élned. Csak menj el a dokihoz.

2012. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Felkeresem az orvosom.
2012. jún. 5. 20:03
 5/5 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Amíg szoptatsz, addig ne szedj gyógyszert! Az orvosod valószínűleg pszichiáterhez utal, aki meg gyógyszert fog írni, mert a magyar egészségügy le van terhelve, és nincs idejük rád. Én amikor pánikoltam, akkor gyógyszert kaptam, ami kb semmit nem ért. Aztán végül kerestem egy pszichológust. Na ott jött a fordulat! Szóval szerintem te is keress szakembert, pszichológust, aki nem gyógyszerezt, hanem segít elrendezni a szorongásodat.

Ha budapesti vagy, keresd meg Szokolai Árpádot - nekem ő segített rendbe jönni, és már másfél éve minden OK velem, pedig előtte a buszra nem mertem felszállni!

2012. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!