Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol, hogyan köthetnék ismerets...

Hol, hogyan köthetnék ismeretséget olyanokkal, akiknek szintén fontos még a személyes kapcsolattartás? Mit tegyek? (Miskolc)

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy besokalltam attól, hogy a "barátaim" csak online hajlandóak kommunikálni velem.

Bármikor kérdezem, hogy találkozhatnánk-e, arra hivatkoznak, hogy "kiszámíthatatlan" a munkaidejük (ez nem igaz, csak kamu), ők nem terveznek előre (bezzeg volt olyan, hogy elszólta magát, hogy x napon azért nem jó mert máshova megy....), ők fáradtak, nincs idejük (de a gép előtt ülnek, online naponta több órát, és nekik sincs család, gyerek még.).


Mit tegyek, hogy kimozduljak legalább én, ha már ők nem akarnak? Hogyan szerezhetnék újabb barátokat, akikkel lehetne találkozni, és nem csak neten kommunikálni? (Nem járok disco-ba és hasonló helyekre, az nem az én világom.)


30/N


2012. jún. 7. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak ötletelek.

Gyakran vannak szervezett túrák a Bükkben, jelentkezz rá.

Ha érdekelnek a gyógynövények, akkor ott a helyed a Bükkszenti füves napokon. Ilyen helyeken lehet ismerkedni hasonló érdeklődésű emberekkel.

Vagy van valami hobbyd?

2012. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Néhány a hobbyk közül:

- olvasás

- nyelvtanulás

- weblap készítése

- biciklizés


Igen, ilyen egyedül végezhetők, mivel éppen ez a problémám, hogy nincs kivel együtt tervezni szabadidő tevékenységeket.

2012. jún. 8. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasás- könyvtár, bár ott szerintem nem lehet ismerkedni.

Nyelvtanfolyamon viszont igen.

A Bükk bicajosokkal is tele van, sokan mennek egyedül is, csapatban is.

Tekerj fel Hámorra a sziklafalhoz, ott mindig sokan vannak.:)

2012. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Június végétől megyek egy egyhónapos nyelvtanfolyamra. :)

Köszi az eddigi ötleteket!

2012. jún. 8. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!