Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Irracionálisan gondolkodom...

Irracionálisan gondolkodom szerintetek?

Figyelt kérdés

Az életnek vagy a halálnak sem tulajdonítok nagy jelentőséget. Ha most valaki rám támadna és meg akarna ölni, nem ellenkeznék. Nem hiányozna semmi és senki. Valamiért annyira be vagyok lassulva, hogy nincs energiám kivitelezni egy korrekt öngyilkosságot.

Túl sokan vagyunk így is a bolygón, mindenhol a túlnépesedésről beszélnek, akkor meg mért kell megmenteni az embereket? Nem csak engem, hanem bárkit. Túl sokan vagyunk és túl sok energiát használunk, túl kicsi ez a bolygó. És miért lettünk ilyen sokan? mert jobbak a körülményeink, a betegeket meggyógyítjuk stb.


2012. jún. 16. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Az állapotodat hívják depressziónak, nem ártana egy pszichológus. De kb. én is lesz@rom, hogy téged megmentenek e XDD
2012. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kései Sirató ***** válasza:
93%

Közönyös vagy és érdektelen. Nincs, ami boldoggá tenne és talán nincs senki, aki fontos neked.

Én is így voltam, aztán jött egy olyan durva baleset, h totálisan megváltozott a gondolkodásom.

Próbálj találni valami izgalmat az életben. Ne a halál legyen, ami vonz, mert a halál az semmi, ha meghalsz, akkor onnantól kezdve nincs semmi érdekes. Amíg élsz, addig találkozhatsz még Valakivel, aki meghozza életed értelmét. Amúgy meg unatkozol? Tűzz ki célokat! Ha nem megy, keress pszichológust! Nem fogod megbánni, végülis mit veszíthetnél?

2012. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudlak érteni, amúgy ez inkább racionális bár kevésbé empatikus
2012. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Nézd meg ezt a videót, hogy megértsd miért vannak ilyen gondolataid.

http://www.youtube.com/watch?v=ce6WbXGVZCU&feature=channel&l..

2012. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

én is így vagyok....mi a f..sznak erőltessem ami nem megy???!!

életkedvem 0 emberek közé nincs kedvem menni! minek erőlködjek azért h büszke tagja legyek egy társadalomnak amit mellesleg k..vára le...szarok... ennyi szerintem vannak még páran így rajtam kívül ma Magyarországon akik így gondolják...22 éves vagyok 0 végzettség, se jogsi, se nő semmi ha eddig nem jött össze...most már nem is érdekel h össze jön-e vagy nem...és igen gyenge vagyok igen lusta vagyok és nem is akarok változni bekaphatja az egész világ de legfőképpen én magam mert elcsesztem nagyon elcsesztem hát ennyi...valaki van még így? vagy csak én vagyok ilyen looser?

2012. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az előzőnek:

Már ne viccelj, de 22 évesen azt hiszed hogy elszúrtad az egész életedet? Annyi, de annyi lehetőség van még előtted. Ha akarod meglátod ha akarod nem. Azt mondod hogy lusta vagy? Hát ha ezt gondolod magadról akkor biztosan, pedig csak annyi kellene hogy kicsit többre tartsd magad, és ha képes vagy elhinni, hogy te valójában egy cselekvőképes fiatalember vagy, akkor megvalósíthatod a céljaidat. Mindegy hogy eddig mi voltál. Az a lényeg hogy mivé tudsz válni! Bármilyen szakmát kitanulhatsz két év alatt. Vagy lenézed az asztalost? A jogsi 3 hónap alatt megvan, csak pénz kérdése azon kívül.

És ki a szart érdekel a társadalom? Én nem ennek a beteg társadalomnak akarok megfelelni, hanem Istennek és magamnak. Senki se születik izmosnak, senki se születik győztesnek. Mindenki aki az lett megküzdött érte. Ki többet ki kevesebbet. És az derül ki a statisztikákból, hogy minél többet küzdött valaki érte, minél lentebbről indult annál boldogabb és kiegyensúlyozottabb lett végül.

http://www.youtube.com/watch?v=oATCQsmHK6U

Fel fejjel és indulj el az utadon!

2012. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, érzelem, nem logika. A bolygó sokkal több embert is el tudna látni, ha túl sokan vagyunk, jobb lenne a szaporodást visszafogni.
2012. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"A bolygó sokkal több embert is el tudna látni" -->nem vagyunk túl sokan

<--"ha túl sokan vagyunk, jobb lenne a szaporodást visszafogni."

ezzel prezentálni akartad az irracionalitást? :D

2012. jún. 17. 20:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Köss bele egy vesszőbe. Ha túl sokan lennénk.
2012. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jelenlegi termelési technológiák és a természeti erőforrások mértéktelen kihasználása miatt a bolygó eltartóképessége a végéhez közeledik. De igazából a kutyát nem érdekli, hogy 1 vagy 2 hülyével kevesebb lesz e rajta, úgyis születik helyette 3 sajnos.
2012. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!