Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha depressziós...

Mit tegyek, ha depressziós vagyok, mert egy ilyen srácot szeretek? Járjak orvoshoz? Vagy egyszerűbb lenne megbeszélni a sráccal a dolgot?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy olyan srácba,akit nagyon nem lenne szabad kedvelnem.Osztálytársak vagyunk 8 éve és a gimiben is egy tagozaton leszünk,szóval ott is egy osztályba kerültünk.


Nem értem,hogy mégis miért szeretem...

Füvezik,önimádó,folyton azzal jön,hogy ő mindent megtehet,mert gazdagok és mindent elintéznek neki,bunkó,lenéző,a szüleink van egy nyaralója a városon kívül és ott bulikat tart a haverjaival,szóval mindenki vele akar jóban lenni és a lányokat csak megdönteni akarja.


Úgy voltam vele,hogyha nem foglalkozom az érzéssel,akkor elmúlik egyszer.Hát nem múlt el...Folyton rá gondolok,vele akarok lenni,ha vele chatelek vagy sms-ezek,akkor örömömben ugrálnék,a kezeim remegnek és ha látom,hogy kapcsolatban van valakivel,akkor depis leszek.

Ha levegőnek nézne,akkor talán könnyebb lenne az élet nélküle,de már mondták páran,hogy olyan,mintha tetszenék neki.


Folyton ezen kattog az agyam és alig van életkedvem,ha ő nincs velem,pedig csak 10 hónapja vagyunk úgy,hogy naponta beszélünk és sokszor találkozunk sulin kívül is.Azt mondta,hogy én vagyok az első olyan lány,akivel nem azért van jóban,hogy lefeküdjön vele,hanem mert tényleg jó fej vagyok és szeret velem lenni.Néha viszont tényleg olyan,mintha többet érezne irántam.



15L



2012. jún. 21. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha eddig nem foglalkozott veled, mert mondjuk nem tetszettél neki, akkor aztán depressziósan még kevésbé fogsz...

legyél laza, tegyél úgy mint ha nem érdekelne, hát ha emiatt ő is elkezd érdeklődni

2012. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kis azaz nagy lány:)

Mit tehetsz??

Nyugodtan barátkozz vele, ha úgy gondolod, hogy szenvedsz maitt és nem bírod elfelejteni. Egy dolog legyen csak a fejedben. Aki őszintén szeret téged, mint Isten az embert, azt nem használ ki téged és nem bánt téged.


További szép életet!

2012. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A másik még ami fontos. Ha nem akarod, hogy tönkre menjen az éelte, akkor leszoktatod a fűről.
2012. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!