Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Hogyan találjam meg önmagam?

úgy érzem magam, mint egy bolyongó lélek, aki nem találja a helyét sehol.

Életemben 1 időszak volt, amikor teljesen boldog voltam. amikor 13 évesen a haverokkal lógtam és gördeszkáztam velük. De ez sajna csak 1 évig tartott.

Akkor volt életemben először és utoljára nem elveszve.

Annyira örülnék ha végre valamiben megint megtalálnám a boldogságot, az életem "értelmét".

2012. jún. 26. 19:32  Privát üzenet  

A válaszok

-Lehet, hogy öreg és fáradt vagyok, de olyan kicsi az esélye annak, hogy megtudjuk valójában mi folyik itt, hogy egyerűbb ha fütyülünk az egészre és elfoglaljuk magunkat, a boldogság sokkal jobb az igazságnál!

-És boldog vagy?

-ááá, nem hö, itt sántít az elméletem!

idézet: galaxis útikalauz stopposoknak

Sajnos kis barátom az egész világon mindenki ezt érzi... majd ha lesz egy csajod jobb lesz...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. jún. 26. 20:09 Privát üzenet

azért születtünk ide, hogy fejlődjünk és tapasztaljunk, ehhez minden képességet és hajtóerőt megkaptunk.

az élet jó és rossz szakaszokból áll, a rossz szakaszokban tudunk fejlődni, tanulni a hibáinkból.

keress magadnak elfoglaltságot, hobbit, sportot, társaságot, úgy tudod megtalálni magad ha csinálsz valamit.

a legjobb ha elfogadod

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2012. jún. 28. 20:14 Privát üzenet
Egy a lényeg,a gondolkodás megöli a cselekedetet.Kezdj el cselekedni,mindegy hogy mit,és ne tervezd agyon a dolgot.Találj ki valamit,ami örömet okozna,és kezd el csinálni.Az a jó ha nem is látod a végét,ne gondolkodj,csak csináld!Minden adni fogja magát,és boldog leszel ettől.Mintha csak egy eszköz lennél Isten kezében,ugy cselekedj.Ne töprengj a dolgok értelmén,mert az a halál! Cselekedj,és boldog leszel.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2012. jún. 29. 11:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan találjam meg önmagam, hogyan fogadjam el magam? :/
Hogy találjam meg önmagam? 19/L
Hogy találjam meg önmagam? Amikor azt hiszem végre egyenesben vagyok, újra összezavarodik minden.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!