Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan találjam meg önmagam?

Hogyan találjam meg önmagam?

Figyelt kérdés

úgy érzem magam, mint egy bolyongó lélek, aki nem találja a helyét sehol.


Életemben 1 időszak volt, amikor teljesen boldog voltam. amikor 13 évesen a haverokkal lógtam és gördeszkáztam velük. De ez sajna csak 1 évig tartott.

Akkor volt életemben először és utoljára nem elveszve.


Annyira örülnék ha végre valamiben megint megtalálnám a boldogságot, az életem "értelmét".


2012. jún. 26. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

-Lehet, hogy öreg és fáradt vagyok, de olyan kicsi az esélye annak, hogy megtudjuk valójában mi folyik itt, hogy egyerűbb ha fütyülünk az egészre és elfoglaljuk magunkat, a boldogság sokkal jobb az igazságnál!

-És boldog vagy?

-ááá, nem hö, itt sántít az elméletem!


idézet: galaxis útikalauz stopposoknak


Sajnos kis barátom az egész világon mindenki ezt érzi... majd ha lesz egy csajod jobb lesz...

2012. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azért születtünk ide, hogy fejlődjünk és tapasztaljunk, ehhez minden képességet és hajtóerőt megkaptunk.


az élet jó és rossz szakaszokból áll, a rossz szakaszokban tudunk fejlődni, tanulni a hibáinkból.


keress magadnak elfoglaltságot, hobbit, sportot, társaságot, úgy tudod megtalálni magad ha csinálsz valamit.


a legjobb ha elfogadod

2012. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg,a gondolkodás megöli a cselekedetet.Kezdj el cselekedni,mindegy hogy mit,és ne tervezd agyon a dolgot.Találj ki valamit,ami örömet okozna,és kezd el csinálni.Az a jó ha nem is látod a végét,ne gondolkodj,csak csináld!Minden adni fogja magát,és boldog leszel ettől.Mintha csak egy eszköz lennél Isten kezében,ugy cselekedj.Ne töprengj a dolgok értelmén,mert az a halál! Cselekedj,és boldog leszel.
2012. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!