Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan fáradt vagyok...

Állandóan fáradt vagyok (pedig sokat alszom), nincs kedvem senkivel beszélgetni, legszívesebben mindig csak egyedül lennék. Hogy tudnék kijönni ebből a hangulatból, ami több hónapja tart?

Figyelt kérdés
Néha elmegyek ide-oda, de nem érzem jól magam sehol, nem tudok kikapcsolni max. csak pár percre. 29 éves lány vagyok, és most nincs kapcsolatom sem, nem érdekel sem az érzelmi kötődés és a szex sem hiányzik, de mégis jó lenne, ha nem lennék ennyire egyedül, de nincs erőm most egy kapcsolathoz.
2009. júl. 9. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
járj el kocogni mindennap, hallgass vidám zenéket, pár hét, és nem leszel ilyen hangulatban. egyél sok zöldséget, az is frissé tesz.
2009. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
és csak kevés főtt kaját egyél most, nyáron, az is bágyaszt, erőtlenné tesz.
2009. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Meg menj el házi orvoshoz vérvételre. Vashiánytól is lehet, hogy sokat alszol, de mégis állandóan aludnál.


Nekem is ez volt, elkezdtem jóféle vitamint szedni és majd kicsattanok. Azóta nem csak az alvás foglalkoztat.


A lelki részére valóban valamilyen új hobbi lenne megoldás. Ha az sem jó, akkor esetleg arra is felkereshetsz valami szakembert, hogy segítsen megtalálni és megoldani a valódi problémát.

2009. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
depressziós vagy szerintem,nálam akkor voltak kisértetiesen ugyanezek a tünetek. Csinálj új dolgokat, ismerkedj új emberekkel, életcélok, motivációk. Ha ezek nincsenek hajlamosak vagyunk bedepizni. de ki lehet keveredni belőle. A sok alvás pl tipikus tünet, menekülés a világból ugye. Mint az alkoholisták vagy a drogosok. Ezért is nem ítélem el őket.
2009. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyrészt csak zöldséget, gyümölcsöt meg gyümölcslevest eszem, nem is vagyok éhes és főzni sincs kedvem. Elég sok édességet eszem mostanában, de azért nem olyan vészes mennyiség, lehet hogy amiatt sem igazán voltam éhes mostanában. Biciklizek meg futok rendszeresen, amikor rá bírom szánni magam, hogy kimenjek az utcára.
2009. júl. 9. 15:46
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Depresszió, patikában árulnak rá recept nélküli szert, de ha az egy hónap után se használ, menj el egy pszichológushoz. A munkádat el tudod végezni rendesen? Kollegákkal, szomszédokkal beszélgetsz? Rokonokkal?
2009. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Van olyan nap, amikor a munkahelyemre is alig bírom bevonszolni magam, de ha ott vagyok, akkor már jó, nagyon szeretem a munkámat. Aztán este megint zuhanás, amikor végzek a munkával. (Most szabin vagyok egy hónapot, hiányzik is a meló, bár találtam addig más feladatokat.) Családdal csak amennyit muszáj (elég nagyok a távolságok, így főleg telefonon), munkatársakkal ami a munkához feltétlenül fontos, nem vagyok egy csevegős fajta. Egy kolléganőmmel nagyon jóban vagyunk, vele szoktunk sokat beszélgetni. Szomszédaimat hetekig nem látom, kora reggel elmegyek itthonról, este érek haza, nincs is közös téma.
2009. júl. 9. 17:21
 8/19 anonim válasza:
61%
A vashiányra én is gyanakodnék!Nekem is volt.Fáradékony voltam,pedig sokat aludtam!Elég alattomos dolog,de egy vérvételből kiderülhet!Próbáld meg!
2009. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az is lehet a vashiány következménye, hogy igazán semmi nem érdekel?
2009. júl. 9. 18:18
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is depressziós vagy, én is átéltem hasonlót szóval tudom milyen.

Fordulj orvoshoz szerintem biztos tud segíteni.

De magad is megpróbálhatod. Én is egyedül akartam lenni, nem akartam sehová sem menni. Sokszor nem mentem be iskolába és minden találkozómat, programomat lemondtam az utolsó pillanatban. Néha nem tehettem meg akkor elmentem, és láss csodát, amikor ott voltam már nem jöttem volna vissza. Annyira nem volt rémes soha.

Mindennel így vagyok, programokra se szivesen megyek, csak muszáj. De amikor odaérek rögtön magával ragad az egész és aztán örülök, hogy elmentem.

Ez egy betegség. Tudatosítsd magadban, hogy te igazából nem így érzel. Menj el, akkor is, ha nem akarsz. Mozdulj ki akkor is ha tested-lelked nem kívánja. Majd meglátod, hogy jó lesz. Ezt csak így lehet legyőzni, hogy egyszer azt mondod állj, és megváltoztatod a dolgokat.

2009. júl. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!