Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek annyira rossz...

Ha valakinek annyira rossz élményei vannak a szülővárosával kapcsolatban, lehetséges, hogy csak az segíthet, ha végleg elköltözik onnét végleg?

Figyelt kérdés
A rossz élmények miatt az illetű mentálisan beteg is.Gyakorlatilag az élete első közel 19 évét elrontották.Nem akar visszatérni oda soha.Érdemes ilyet? Ha van lehetőség,végleges el lehet (kell) hagynia a várost? Azzal a gondolattal,hogy soha nem tér vissza oda.
2012. júl. 7. 17:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,illető akart lenni és a végleget kétszer írtam!
2012. júl. 7. 17:37
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,a probléma forrása szinte minden: az emberek (főleg),a környezet.
2012. júl. 7. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Segíthet igen. Én mikor egyetemre mentem, teljesen felszabadultam, sokkal jobban éreztem magam (nem volt tökéletes), de mikor hazatérek a szülővárosomba, akkor minden katasztrófa, itthon csücsülök, alig merek valahova menni.
2012. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy segít, mert azok a rossz emlékek nem múlnak el, ugyanazok a problémák újra előjöhetnek, mert az emberek máshol is ugyanolyanok, csak épp máshogy hívják őket. Ha elmész, csak elmenekülsz, ahelyett, hogy szembenéznél vele. Viszont, ha már túlléptél, "meggyógyultál", akkor lehet, hogy már nem is fogod annyira utálni a helyet. Keress szakembert, aki segít ebben!
2012. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örökre nem fog tudni eltávozni onnan, mert benne marad a feszültség, ezért előbb-utóbb magázól vissza fog térni. De érdemes meghatározatlan időre elköltözni.
2012. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!