Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tanácsol el egy állami...

Miért tanácsol el egy állami terapeuta, ha egyébként hozzá kirendeltek?

Figyelt kérdés
Vamit rosszul montam, vagy nem talált elég betegnek? Elmondtam neki, hogy hozzá küldtek, én már azt hittem részt veszek a kezelésben. 50 percben elmondtam neki az életem, majd a végén közölte, hogy menjek máshová, ott kérjek időpontot. Annyira rossz volt. Mi lehet ennek az oka?

2012. júl. 13. 15:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyira bíztam benne, ez volt az utolsó reményem, hogy jobban leszek, és ez most nagyon összetört, hogy még itt sem kellek, itt sem akarnak rajtam segíteni. Pedig mondtam neki, hogy én szeretném, de lepattintott.
2012. júl. 13. 15:21
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi alapján válogatnak?
2012. júl. 13. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem igazán vili. Ki küldött hozzá, háziorvos?
2012. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, hanem a gondozóból a pszichiáter, hogy vegyek részt terápián a pszichológusnál.
2012. júl. 13. 16:03
 5/8 A kérdező kommentje:
persze megértem hogy kevés a hely, de én meg nem azért fizetek bruttó 300.000 -res jövedelemből járulékot, hogy az ingyenélőket tartsák el belőle. Igenis járna nekem is a kezelés, ha én bajba kerülök, és simán lepattintanak, mert túl sok a beteg.
2012. júl. 13. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:
bruttó 300ezres jövedelemből nem futja nem támogatottra?
2012. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gondolom a rosszabb anyagi helyzetűek miatt nem vállalta, ami mondjuk érthető, nem?!

bruttó 100ezerből már nem biztos, hogy ki tudja valaki fizetni, és sokan élnek ennyiből vagy kevesebből

2012. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1: ő nem tudja mennyit keresek, 2. elhiheted, hogy még ennyiből sem telik nem támogatottra. 3. nem azért fizetek ennyi járulékot, hogy hogy utána ne tudjam igénybe venni az egészségügyi szolgáltatást. Most komolyan, te ezt nem érted??? Amerikában is azt látják el, aki fizet.
2012. júl. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!