Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Két hete élek...

Mit tegyek? Két hete élek kapcsolatban. Nagyon szeretjük egymást a barátnőmmel, viszont adòdott egy problémám.

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve a testemmel és félek levetkőzni a barátnőm előtt. Elsősorban nem attò félek, hogy ő nem fogad el, hanem én nem vagyok képes elfogadni a testemet. Attòl félek hogy ez szabotálhatja a kapcsolatunkat, de nem tudok mit csinálni ez ellen!

Kérlek segítsetek!


2012. júl. 25. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert mi a gond a testeddel? Túl sovány vagy, esetleg túlsúlyos vagy? Mi a baj? Szerinted?
2012. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha tényleg szeret téged, elfogad, ahogy vagy. Ha nem, akkor nem szeret ténylegesen, ez csak rajta múlik!
2012. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez egy leszbi kapcsolat ?
2012. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha két ember igazán szereti egymást akkor a hibáival is elfogadja a másikat!Lehet tudni miért nem vagy képes elfogadni magad úgy ahogy vagy?
2012. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit túlsúlyos vagyok. A lányt elmondása szerint nem zavarja. Nem ez a probléma, hanem hogy engem zavar, és attól félek, hogy ezzel elriasztom magamtól!
2012. júl. 25. 22:42
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem, ez nem egy leszbi kapcsolat!
2012. júl. 25. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el fogyózni, ebben segíthetne ő is, hogy összeállítja a napi-heti étrendet, segít hozzá bevásárolni, együtt készítitek el.

A napi testedzés (futás, konditerem) pedig veled tarthatna, ezzel nemcsak támogatna téged, de valószínű neki sem fog megártani. Két legyet egy csapásra! :))))

2012. júl. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A lányt elmondása szerint nem zavarja. [...] attól félek, hogy ezzel elriasztom magamtól!"


Amennyiben feltételezzük, hogy a lány ruhában látva téged is el tudja képzelni, hogy nézhetsz ki ruha nélkül, akkor a fenti idézet, és maga a kérdés is ellentmondásos, és nincs alapja a félelemnek.

2012. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!