Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kísértetjárás van a házunkban...

Kísértetjárás van a házunkban éjjelente és a dermesztő félelemtől képtelen vagyok elaludni. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 16:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
43%
Ne nézz annyi horrorfilmet. Egyébként hogy tudsz dermedni ilyen melegben?
2009. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
nem nézek kísértetfilmet, alég, ami otthon zajlik...és kb úgy tudok dermedni, h félelmemben leizzadok mint a ló,utána meg fagy rám az izzadtság...miért kell rögtön horrorfilmnek betudni valamit, amit nem te élsz át? a szekrények nem szoktak maguktól rázkódni tudtommal és a villany vagy a gáztűzhely sem kapcsolódhatna össze-vissza magától...
2009. júl. 16. 17:05
 3/36 anonim ***** válasza:
48%

Ghostbusters!!!!!

Itt már más nem segít:(

2009. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Mivel sohasem láttam kísértetet, semmit nem fogok annak "betudni". A villany és a tűzhely akár elektromos hiba miatt is kapcsolódhat össze-vissza. Ha elalvás ügyében szeretnél tenni valamit, vannak enyébb, vény nélkül kapható altatók, vagy gyógynövényteák, amik segítenek. A kísértetek ellen... hm... talán hagyd égve a kislámpát.
2009. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
35%

biztos hogy nem beképzeled?

ha biztos vagy benne akkor keress fel egy ilyen szellem űzőt ő biztos tud segíteni!

2009. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
Szellemek nem képesek ilyesmikre. Én hiszek bennük mert ezzel foglalkozom pár éve. De nekik nincs testük, nem tudnak hozzáérni semmihez, bekapcsolni sem a sütőt, mozgatni sem a szekrényt. Valami más lehet a gond, ha más is tapasztalta ezeket ott akkor nem ártana körülnézni mi lehet, ha csak te akkor vizsgáltasd ki magad. Lehet a túl sok stressz vagy akármi más miatt képzelődsz.
2009. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

nem, nem csak én... a párom családjának házáról van szó, ők már a beköltözéstől kezdve együtt élnek ezekkel a jelenségekkel, én még csak két éve lakom ott, de nem tudtam megszokni, és úgy vettem észre, annak ellenére, h évek óta ott élnek, ők sem, mert tegnap éjjel anyósom is nagyon félt...együtt virrasztottunk, de a többiek is észlelik ezeket a dolgokat... nem lehet elektromos hiba, az apa villanyszerelő és többször is ellenőrizte már az említett berendezéseket... amiket mondtam, csak a jéghegy csúcsa, órákig tartana elmesélni minden tapasztalatomat a két évből, plusz még amiket azelőtt tapasztalt a család és elmesélték nekem... úgyhogy inkább az érdekelne, hogyan tudnám legyőzni a félelmemet ezektől a dolgoktól

(szelleműzőt már ajánlottak nekünk, de nincs 50 rugónk, hogy kifizessük...én papra gondoltam, aki felszentelhetné a házat, de anyósom szerint szó sem lehet róla, mert a férje gyűlöli a papokat és biztos nem engedne be egyet sem a házba)

2009. júl. 16. 17:36
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az energiájukkal képesek ilyesmikre. Félni meg nem kell, nem akarnak bántani, csak itt ragadtak és nincs jobb dolgok:) gyújts esetleg egy fehér gyertyát és kérd meg, hogy távozzanak. Füstölőt is gyújthatsz.
2009. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
68%
(előző vagyok) a félelem meg csak a negatívat vonza, tudom nehéz legyűrni a dolgot, de próbálj ilyenkor szép emlékekre gondolni. a gondolatok rezgések, amik kifelé áramlanak és szétterjednek. ezzel sikerül kiküszöbölni a negatív, ártó szellemeket. a gyertyához pedig: azt mondják a láng megmutatja nekik az utat.
2009. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
56%
En mar reg elkoltoztem volna onnan. Bar nem hiszek ilyesmikben
2009. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!