Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai beteg vagyok....

Éva21 kérdése:

Pszichiátriai beteg vagyok. Felerősödött nálam egy tünet. Torokszoritó érzés. Akut stresszt állapitottak meg de ez a fojtogató érzés kezelések hatására sem enyhül. Más betegségeket kizártak. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

#érzés #torokszoritó
2012. aug. 5. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ezt neked kellene tudnod. Az a megállapításod, hogy "pszichiátriai beteg vagyok", az kizárólag az általad leírt akut stresszre vonatkozik, vagy ettől függetlenül, van más pszichiátriai betegséged is?

A torokszorító érzés leginkább a pánik jele. És ha állandóan jelen van, akkor folyamatosan éled át ezt a pánikot. A pánik okozója lehet valami régebbi trauma ( baleset, haláleset, bántás) visszatérésétől való folyamatos félelem. Történt, történik veled valami, amit nem tudsz megoldani, vagy megszabadulni tőle?

2012. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
igíál tejet.
2012. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele sokáig , de enyhült és és el is múlt, már csak néha tér vissza. Én pánikbeteg vagyok. A kezelés alatt mit értesz?
2012. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!