Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Teljesen lelki...

Segítség! Teljesen lelki beteg lettem amióta nincs semmi dolgok, nem tudok semmit csinálni, céltalan vagyok, elveszettnek érzem magam . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érint ,hogy vége lett az iskolás korszaknak és most a nyáron kapott el egy ilyen depresszív szenvedésekkel tarkított hullám , ami azt súgja hogy b*zdki most mit csináljak? Ilyen, szinte álomszerű állapotba kerültem és az egész földet elképzelem ,hogy bárhova mehetnék meg minden de úgy érzem semmi és SENKI nem áll közel ,hozzám , nem is tudom igazán ki vagyok. És teljesen egyedül. Csak itt ülök a bolygónak ezen a pontján és hova menjek? mit csináljak? úr isten ...

Nem vicc teljesen ki vagyok emiatt! mi ez kapunyitási pánik?



2012. aug. 6. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel sokan vannak így nem vagy egyedi eset.
2012. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez remek... ÉÉÉÉS?
2012. aug. 6. 16:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress magadnak munkat.
2012. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Meló? Nincs?
2012. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ott van fent a hirdetésben: Az orbáncfű segít...
2012. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát figyelj! Én a héten fogom ledolgozni a 1,5 hónapos munkám egy vasgyárban, és hidd el, ha dolgozol nem fog unalmasan telni a nyarad, sőt még pénzt is keresel, és megtapasztalod,hogy milyen is dolgozni! Én 17 vagyok, szeptemberben leszek 11.-es,és még csomó dolgom van idén nyáron!
2012. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó dolgoztam már végig pár nyarat... És itt nem az unalomról van szó... Egy kicsit komolyabb a dolog mint ,hogy "unatkozok nyáron"
2012. aug. 6. 17:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként elég nehéz melót találni , és nem is vagyok az a fajta aki rögtön vonul tesco-s feltöltőnek amint végez a sulival. Különben fősulira sem tudok idén menni - most azt nem részletezem miért - szeptembertől egy ilyen képzés szerűségen gondolkodtam vagy munka helyette de az a helyzet ,hogy annyira depressziós voltam ,hogy már ettől is félek. Sőt a minden ok nélküli rosszullét sem áll távol tőlem. Valamint ha meghallom ,hogy valaki mondjuk szív problémákról beszél egyből szorít a mellkasom , fáj a szívem , beképzelem ,hogy nem kapok levegőt és ez órákig is eltart. Vagy félre nyelek valamit akkor is az van hogy na most megfulladok, totális pánikba esek. kész elmebaj.
2012. aug. 6. 17:46
 9/12 anonim ***** válasza:
A kommented alapján azt javaslom, mindenképp fordulj szakorvoshoz. Egyedül nem tudod megoldani a problémát. De ne halogasd, mert azzal csak ártasz magadnak. Van valami okod a háttérben, vagy csak úgy jön magától?
2012. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyetlen baj van, hogy azonosultál az elméddel. Ego stb. olvass ezek után én azt javaslom. Miből gondolod h depressziós vagy? Le merem fogadni. hogy elkeztél keresgélni a neten a "panaszaid" után, és ezt sikerült megállapítani. Voltam én is így! A ráparázok dolgokra stb is ismerős, tudom nagyon szar érzés és téged eközben nem ért meg senki, mindenki csak azt szajkózza, hogy találj magadnak elfoglaltságot majd elmúlik stb. Dokinál is jártam, aki kapásból gyógyszerekkel akart tele tömni, amiből persze nem kértem. Véletlen találkoztam Eckhart Tolle egyik könyvével. Minél hamarabb elfogadod az állapotodat, annál gyorsabban tűnik tova. Az agy így működik. Keresi a megoldásokat, alternativákat. Valahol elvesztetted a fonalat és most betojtál. Nem kell nyugi:) A problémát az egyén kreálja, nem a környezete!:)
2012. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!