Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az iskolai pszichológus...

Az iskolai pszichológus elmondhatja valakinek, hogy étkezési zavarom van és vagdosom magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok különböző problémákkal, amik végül depressziót eredményeztek. Most vagdosom magam feszültséglevezetés és önbüntetés céljából, illetve bulímiás/anorexiás vagyok (nem tudom eldönteni, az van, hogy koplalok, zabálok, hányok, koplalok, zabálok, hányok... és hashajtózok). Úgy döntöttem, meglátogatom a sulipszichológust, mert nem tudok beszélgetni senkivel sem. Ő talán meghallgatna, megértene, és ki tudja, talán tudna segíteni is. :) Csak azt nem tudom, hogy megy ez. Lehetséges, hogy elmondja a problémáimat az osztályfőnökömnek vagy szüleimnek? Sejtem, hogy törvény tiltja, bár nem vagyok benne biztos. De ha úgy érezné, hogy bajban vagyok, akkor nem lehet, hogy mégis "beköpne"? :S Nem akarom megölni magam, nem olyan mélyek a vágások, és a súlyom is normális még.



2012. aug. 7. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 7. 00:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszélj vele.

Az ötödik pontot olvasd el ezen a linken:

[link]


Szerintem ez kimerítő választ ad a kérdésedre, átlátható, könnyen értelmezhető szöveg.

2012. aug. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
nem mondhatja el, és szerintem ha külön megkérnéd erre akkor biztos nem köpne be, és jó,h mersz segítséget kérni :) !
2012. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már egy ideje gondolkoztam rajta, mi lenne, ha elmennék hozzá, de eddig nem vettem észre azt, hogy tényleg szükségem lenne segítségre.
2012. aug. 8. 17:02
 6/13 anonim válasza:
Menj el mindenképpen! Ő tud majd neked segíteni
2012. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Ha veszélyezteted az életedet,tehát vagdosod magad,kötele szólni a szüleidnek!!!!

Tudom,mert velem is így volt,beköpött anyámnak

2013. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, és köszi! Még mindig nem mertem elmenni hozzá, de a probléma is fennáll.
2013. jan. 22. 21:13
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
hát nézd,nem tudom nagyon ajánlani,én is 17 éves vagyok..nem lett semmi jobb, bekerültem pszichiátriára,de leszartak! közel egy hónapig voltam bent,és 1 kezemen összetudom számolni,hogy hányszor beszéltek velem. csak tömtek gyógyszerekkel,ki voltam ütve mint az állat..a falat néztem 30 percig,és azt flasheltem..
2013. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Uhh, az igen... Egy részem vágyik a gyógyszerek hatására, a másik irtózik, retteg tőle.
2013. febr. 22. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!