Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Makaccság vagy elvakultság?...

Makaccság vagy elvakultság? Mániákus depresszió?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm képtelen elfogadni, ha véleményt nyilvánítanak róla. Szóval a pozitívat úgyahogy OK, de a negatívnál bekattan a kis agya, és elvakult módon megállás nélkül kínozza magát, hogy bebizonyítsa az igazát... tehát valami az érzékeny kis lelkében elindul, és addig nem áll meg, amíg be nem bizonyította annak/azoknak, akik fikázták... egy konkrét példa: wowozik a hülyegyerek, és ha ott kifikázza valaki, hogy nem tudja kezelni a saját karakterét (ami amúgy igaz, de képtelen elhinni és feldolgozni ezt), akkor addig csinál újakat és joinol RHC-ra/instákba 5 fősekbe, amíg össze nem dobja az illetővel és le nem tudja nyomni.


Neeem, nem pszichopata, se szociopata, nagyon távol áll azoktól, és pont hogy ezzel is csak ezt igazolja. Nagyon fáj az érzékeny kis lelkének, ha nem neki van igaza/ha megsértik így, hogy béna, akkor képtelen elfogadni és továbblépni a múlton, a dolgokon, hiába... azt hiszi, érdekli a másikat, hogy ő hogy healel/dpsel/tankol, vagy MÁS AZ ÉLETBEN. Egyszerűen csak megmondták az emberek neki azt, amit láttak (és ez igaz is, tényleg ratyi). Na jólvan, írjál ott is, ahol akarsz úgyse olvasom el, hidegen hagysz csabika.


Ez milyen betegség lehet? Mániákus depresszió? Azok ilyenek... mondanak nekik vmit, bekattannak és addig "üldözik" az embert, amíg be nem bizonyították az ellenkezőjét. És nem fogja fel, hogy hidegen hagy engem is akár, csak közöltem vele amit láttam. Az meg, hogy nem közlöm vele, hogy "jó voltál", NEM jelenti azt, hogy az is. Egyszerűen lexarom, de nem hiszi el szegényke.


Az ilyeneknek van olyan gondjuk hogy nem képesek túllépni az érzelmeiket és azok is gátolják őket, hogy érvényesülni tudjanak normálisan az életben nem? Már nagyon unalmas, de csak csinálja, mint valami autista. Na írjál valamit gyorsan csabika.



2012. aug. 8. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem veled lehet valami probléma. Nincs olyan, hogy mániÁkus depresszió, mellesleg.
2012. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A probléma neve nárcizmus. Mind a kettőtök esetében.


Mániás depresszió létező betegség, de ez nem az.

2012. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"NA ÍRJÁL VALAMIT CSABIKA" FOREVER.XDD
2012. aug. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!