Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen jó vény nélkül kapható...

Milyen jó vény nélkül kapható hangulatjavító gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés
Amitől lenne egy kis erőm, kedvem...
2009. júl. 21. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

a Remotiv extra egész jó...csak drága, kb. 3500 Ft

esetleg homeopátia?


de semmi nem olyan jó, mint a vénykötelesek.


orbáncfű tea, citromfű tea esetleg--nekem nem jött be

2009. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A legegyszerübb, ha veszel orbáncfü-teát, nem drága, nincs benne semmi vegyszer és használ is.
2009. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A második vagyok mégegyszer: a teát rendszeresen kell inni, egyszeri alkalommal még nem hat.
2009. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
tényleg jók ezek a teák?mert én is depis vagyok,és olyan jó lenne már örülni valaminek:(
2009. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Én inkább valami tablettát szednék, mert a teát nagyon utálom sajna, még a rendeset is, ennek meg ki tudja, milyen íze van :S
2009. júl. 21. 18:18
 6/23 A kérdező kommentje:
És a vénykötelest háziorvos is felírja, vagy pszichiáterhet kell elmenni? (mert az sajna 3-4 hónap, ha nem több, de nekem szeptemberig formába kell hoznom magam)
2009. júl. 21. 18:19
 7/23 anonim ***** válasza:
Férjemnek nagyon bejött a Hova.Nekem pedig a homeopátiás streszzoldó.
2009. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem az lenne a legjobb hangulatjavító, ha kimennél a lakásból úszni, futni, kirándulni, kiállításokra, múzeumokba, napozni, bicajozni, nyaralni... :D


Ne tablettáktól és teáktól várd a jó hangulatodat és életerődet!!!


A sok napsütés csodákra képes! :D

(Persze jó erős UV-szűrős naptejjel kend be magad.)


Szervezz a barátaiddal kirándulást, strandolást, valami jó programot!


Meglátod, ettől lesz majd jókedved és jó hangulatod! :]

2009. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon... :S Én próbálkozok, de... Múltkor fél napig bőgtem a strandon, mikor nyaraltunk... :S Tényleg KELL valami tabletta, úgy érzem, ezen már csak az segíthet.
2009. júl. 21. 20:01
 10/23 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj az egészzel, hogy HIÁBA megyek strandra, HIÁBA látom a gyönyörű napsütötte tájat, akkoris szar kedvem van, és néha már azért bőgök, hogy a rohadt életbe hogy lehet még így is szar kedvem?? Mikor TUDOM, h jól kellene magamat érezni... Olyan szar :(
2009. júl. 21. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!