Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Hogyan tudnék változtatni ezen a hozzáállásomon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na ez elég drasztikusan hangzik így, nyilván nem szó szerint értem de el vagyok keseredve. 27/n vagyok, 2 éve végeztem tanítónőként. Nagyon szeretem ezt a szakmát, de sajnos nem sikerült elhelyezkednem. 2 éve folyamatosan próbálkozok, de semmi. 16 éves korom óta mindig dolgoztam valahol, vagy pultoztam, vagy élelmiszerbolt, büfé, call center stb...Szerencsére szerettek mindenhol és én is szeretek dolgozni de egy idő után (kb 1 év) ráunok mindre. Hajnali kelés, robot életmód, kevés pénz. Tanítóként sem keresnék sokat de legalább nyugtatna a tudat, hogy olyan munkát végzek amivel segíthetek másokon. Nem tudom mit csináljak, hogy hasznosnak érezzem a munkámat, ugyanakkor meg is tudjak élni belőle. Az, hogy pl. kiszolgálom a kocsmába/bolba/ügyfélszolgálaton... az embereket ezzel nem érzem fontosnak magam.:( Most elkezdtem dolgozni egy banknál, itt szerződéseket kell majd kötnöm, de már érzem hogy pénzbe esetleg jó lesz, de nem fogom élvezni:( Utálok így bejárni egy munkahelyre, az egész napomra/hetemre/életemre rá teszi a bélyeget. Állandóan fáradt vagyok, utálok bárminek nekikezdeni.
2012. aug. 22. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Bárhol is dolgozol, segítesz valakin! Ha mással nem a főnököd zsebét tömöd...
2012. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!