Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e tapasztalata valakinek...

Van-e tapasztalata valakinek a Pszichiátriai-és Pszichoterápiás Klinikáról (Budapest, Balassa u. ), milyen a kezelés szorongásos, depressziós, kényszerbetegség esetén? Milyenek a szabályok, körülmények?

Figyelt kérdés
A Tündérhegyre utaltak be de azt nem vállaltam, mivel nem lehet nagyon kapcsolatot tartani a külvilággal, nincs internet, és a kijárási lehetőségek korlátozottak (az udvarra se nagyon engednek ki). Van valakinek tapasztalata a Balassa utcai intézetről?
2012. aug. 26. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A vezetőről és a kezelésről is csak jót hallottam. Van bejárós, meg bentlakós verziója is. Viszont nem könnyű bekerülni. Én voltam egyszer első interjún, de sajnos se a bejárósat, se a bentlakásosat nem tudtam beilleszteni az életembe. De amúgy mentem volna. És mondom, csak jót hallottam.
2012. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én a héten megyek első beszélgetésre.
2012. aug. 26. 19:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért nehéz bekerülni?
2012. aug. 26. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszonylag kevés a hely és sok a 'bekívánkozó'. De bejárósra gondolom könnyebb.
2012. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 26. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok, remélem, használ majd a terápia!
2012. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!