Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a kisebb stresszes...

Mit tegyek a kisebb stresszes helyzetek hatására kialakuló hányinger ellen?

Figyelt kérdés
A probléma az hogy elég izgulós/stresszelős típus vagyok és ilyenkor elég erős hányinger is rám tör illetve néha a reszketés. Van amikor sikerül magamat lenyugtatni hogy nincs értelme az adott dolgon izgulni vagy stresszelni és olyankor elmúlik. A hányásig még nem jutottam el eddig szerencsére de most hogy újra elkezdődött az iskola ez egy kellemetlen dolog mert a dolgozatok előtt is rámtör a hányinger, de például akkor is ha csak elmegyek a fogorvosomhoz. Ráadásul a hányinger miatt éhes sem vagyok sokszor és fogyni nem szeretnék mert mindig is vékony voltam szóval valahogy ki kellene lábalnom ebből a "betegségből"...előre is köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 4. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
FIGYELEM ELTERELÉS!!!! tereld el a figyelmed valami kellemesebre. Jó ha van nálad Sedatif PC homeo bogyó,ha nagyon szoronganál elszopogatod. Picit változtass az életmódodon,nevess többet,ha kikapcsolódsz,az legyen aktiv,járj el szórakozni,legyenek barátaid... ez csak átmeneti állapot,el fog múlni! :)
2012. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én B6-ot szedtem ilyenkor, meg a MagneB6is jó. A hányinger elmúlik tőle, legalábbis nekem. Bár lehet, hogy csak placebo.
2012. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy szedhetsz antihisztaminikumot, de attól, lehet, túl bágyadt leszel, és az nem épp jó dolgozatírás előtt.
2012. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!