Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Pánik jellegű érzés...

S. O. S! Pánik jellegű érzés egész nap, hogyan csillapítsam?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, sokszor volt már rohamom, de jó ideje azt gondoltam,hogy sikerült leküzdenem. Nem szedtem gyógyszert soha, megpróbáltam "fejben" lerendezni. Tegnap este heves szívdobogásérzésem volt, ma reggel hasmenéssel indítottam a napot (ha ideges vagyok, mindig megy a hasam, de egyszerűen nem volt oka, tegnap történt valami, valószínűleg ez hatott ki) majd folytatódott a szívdobogásérzés. Egész nap! Most is. Sokszor éreztem a nap folyamán,hogy pánikrohamom lesz ,de sikerült elkerülnöm, viszont ez a robbanékony állapot fennál. Életemben először bevettem egy eleniumot úgy dél körül, teljesen leszedált, de nem múlt el az érzés. Már fáj a mellkasom, baromi hosszúnak érzem ezt a napot és félek, hogy estére, lefekvésre rosszabb lesz. Mit tegyek?
2012. szept. 7. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyógynövényes dolgokat próbáltad?

Nervenpflege-t ajánlom.

2012. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam, köszi, de nekem mára, mostanra kellene egy relaxációs módszer, valami észhez térítés, hogy ne faljon fel a pánik éjszaka. :(
2012. szept. 7. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:
van párod, vagy valakid, akivel tudsz beszélni? ő le tudna foglalni. vagy nézd meg a kledvenc sorozatodból 1-1 részt, egy jó kis vígjátékot (amin nem leszel ideges, mondjuk egy aranyos mesét :D), vagy hallgass chill zenét. nekem segíteni szokott (bár én nem pánikbeteg vagyok, hanem egészen más...)
2012. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ó, bocs, tudom, nem jó tanácsok...
2012. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tornázz egyet! Fáraszd ki magad, csinálj felülést, fekvőtámaszt stb.
2012. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket. nincs párom és barátaim sincsenek, magányos lélek vagyok. az előbb már tornáztam, de nem segített. majd elleszek. köszönöm a tanácsokat, jó éjszakát.
2012. szept. 7. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor mára nincs ötletetem, valahogy át kell vészelned az éjszakát :(

Nem ismerem az eleniumot, viszont azt látom, hogy 5mg-os.

Egy nagyon gyenge nyugtatót, 0.25mg-os lehet, hogy jó lenne neked, nem rendszeresen, de néha ha rosszul vagy.

Én ilyet szedek be néha pánikra, sőt csak felet és használni szokott.

2012. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Akkor te vagy az a makacs pánikbeteg, aki élvezi a szenvedést, a fosást, a félelmet. Eszedbe se jusson orvoshoz fordulni, még elrontana téged. Ha neked így jó, akkor szenvedj. Hihetetlenül ostoba felfogás. Olyan lehetsz, mint a buta úszó a mély-vízben. Ki tudna úszni, ha akarna, de ő inkább fulladozik .

2012. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Faster EFT-t.

http://www.youtube.com/watch?v=cAhNSHNyGd4&list=PLA44397BC5E..

Nem biztos, hogy ennyitől elmúlik a pánikod, jobb lenne egy trénertől megtanulni a módszert. De azért próbáld meg mindenképp.

2012. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 8. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!