Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citromfű tea + Orbáncfű...

Citromfű tea + Orbáncfű cseppek után vehetek még be egy Sedacur Forte-t?

Figyelt kérdés
Pánikbetegség + erős szorongás. Egyszerűen nem tudok aludni, nem kapok levegőt, remegek.. és ez megy minden este. Eddig nem nagyon vált be magában egyik se, de így 3 az egyben talán működne. Kérdés az, hogy lehet e? Szedtem Frontin-t anno, de nem akartam rászokni ezért abbahagytam. Viszont ez az állapot lassan elviselhetetlen.. Viszont a Frontin-t már nem merem bevenni, mert félek, hogy rosszul leszek tőle vagy ilyesmi..
2012. szept. 25. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt feltétlen olvasd el! Nem keverhetők ezek a szerek! Tessék orvoshoz menni!

2012. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.. Akkor lehet ezért van hányingerem? 3 napja iszom a citromfű teát és belekeverem az orbáncfű cseppet. Nem gondoltam volna, hogy ezeknek a homeopátiás szereknek is ilyen hatásuk lehet.. Sajnos ha elmegyek az orvoshoz, az csak a dilibogyókkal akar tömni..
2012. szept. 28. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!