Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen természetesen stresszol...

Milyen természetesen stresszoldást használtok/javasoltok?

Figyelt kérdés

Sok minden összejött most egyszerre, nem vagyok ideges, hanem egyszerűen belül stresszelek, kifelé nem nyilvánul meg semmiben, tehát nem vagyok ingerült, inkább fáradt néha, étvágyam van rendesen, az emberekkel normálisan viselkedem, nem vezetem le senkin.

Belül érzem csak, hogy feszülök, kezd ráhúzódni a gyomromra (mindig ott jön ki az ilyen). Beszélek a gondokról, próbálom nyugtatni magam fejben, hogy sikerülni fog minden, nem otthon ülök depresszióba zuhanva, munkahelyen is rendben vannak a dolgok.

Mivel tudnék magamon segíteni még, oldani ezt a belső szorongást? Teák, természetes nyugtatók? Mit ajánlotok?


2012. szept. 26. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

futás (viccen kívül)

ha nem megy, akkor bármilyen intenzív sport

2012. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Imádkozz ! Vagy legalább egy fohász Istenhez! Gondold át milyen vétkeid, milyen hiányosságaid vannak, őszintén, nem hazudva magadnak. Ettől enyhül már a feszültség... de még nincs a vége... csak a gyónás segít. Persze lehet inni teákat, de az nem a végső, hanem csak az ideiglenes megoldás.
2012. szept. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jézusbézulással hagyjatok békén, köze nincs a bűnöknek ehhez...


Első: örülök általában, ha este hazaérek, mint írtam, fáradt vagyok inkább, nincsen energiám még futni is vagy bármi más tornára.

2012. szept. 27. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
keressfel egy gyógynövényüzletet
2012. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!