Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már fekvőbetegként...

Voltatok már fekvőbetegként pszichiátrián? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 19:57
 1/10 A kérdező kommentje:
milyen vizsgálatok voltak?
2012. okt. 15. 19:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak a rutin belgyógyászati vizsgálatok voltak, mivel diagnózissal küldtek be. Pszihiátrián amúgy sem csinálnak sokkal többet.


Három hétig voltam bent, elég legyen annyi, hogy a második hét kibírható volt, a harmadik kifejezetten kellemes.

2012. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én voltam,többször is,és érdekes emlékeim vannak ezzel kapcsolatban.:) Én gyerekpszichiátrián voltam a legtöbbet,a többi kölyök miatt voltak jó pillanatok.:D

Egyszer voltam felnőtt osztályon,én örültem hogy legalább pihenek.Nekem csináltak egy ilyen "festékpacás" vizsgálatot,nem tudom mi a neve.Meg volt egy teszt,amiben 300-nál több kérdésre kellett válaszolni.Ez mind a felnőtt osztályon volt.

2012. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még annyit szeretnék kérdezni(köszi az eddigi válaszokat), hogy mivel telik az idő? tehát egész nap vannak programok, kezelések?
2012. okt. 15. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

A terápiát mindig a pszihés betegséghez rendelik hozzá, a pszihiátrián sem mindenkinek ugyanaz a baja.

A legtöbb helyen ezért kiscsoportos (néhány fős) foglalkozások vannak, de ez eltérő lehet, és van akit egész nap békén hagynak. A gyógyszerek beszedését viszont egyénileg, szigorúan ellenőrzik.

2012. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A délelőttök vizsgálatokkal tellenek, délután általában késztetik a járóképes betegeket sétálásra Kit kórházon belül, de akár az adott városban is.
2012. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és ilyen lelkizés meg csoport terápia, vagy ilyen közös rajzolás, zenehallgatás vagy hasonlók?
2012. okt. 15. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
e-hehehehehehhhh één méég mindííg ottvagyóóók
2012. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
6%
Egész nap a hangokat hallom.
2012. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak látogatni voltam, elég nyomasztónak tűnt a hely .
2013. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!