Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudja az ember, hogy...

Honnan tudja az ember, hogy pszichológusra (esetleg pszichiáterre) van szüksége? Mi az a határ, amikor fel kellene ismerni, hogy egyedül nem megy?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor jöttem rá, mikor már nagyon az utcára sem mertem kimenni! Valamint az ilyen gyógynövényes gyógyszerek, illetve gyógyteák nem segítettek!
2012. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és segített a szakember?
2012. okt. 17. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én pszichiáternél voltam így gyógyszeres kezelést kapok! Használ igen, persze még nem az igazi, de már sokkal sokkal jobb! 2 hónapja szedek gyógyszert!
2012. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nem szeretnél rögtön gyógyszert szedni (hátha nem olyan vészes a helyzeted), akkor szerintem előbb pszichológushoz fordulj. Ő úgyis látni fogja, hogy pszichoterápiára vagy mire van szükséged, és továbbküld, ha szükségesnek látja.

Ha már rossz gondolataid vannak, vagy annyira nyomasztanak a problémák, hogy úgy érzed, nem tudsz már rég megbirkózni velük, vagy esetleg nem tudod úgy ellátni a mindennapi feladataidat, ahogy előtte, mindenképp fordulj szakemberhez.

2012. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. okt. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!