Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet bekerülni kénysze...

Hogyan lehet bekerülni kényszerzubbonyba?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ön és közveszélyesek kerülnek kényszerzubbonyba, de mit kell, hogy csináljanak, hogy abban vigyék el őket? vagy esetleg abban tartsák őket?


Azért kérdezem, mert félek, hogy őrült vagyok. Szoktam hallucinálni, és félek, hogy majd olyan szintűek lesznek, hogy kényszer zubbonyba találom magam. Oo

Meg anyumnak mondta a háziorvosa, hogy apumat elvihetik kényszerzubbonyban, ha hívja a körzetimentősöket (azt hiszem őket), ha esetleg megint elkezdené verni/rugdosni.



2012. okt. 29. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
már nincs kényszerzubbony!!! csak ez a mondás megmaradt. Akkor vihetnek el valakit lekötözve,ha ellen áll az orvosnak,mentösnek stb.ha nagyon agresszivan viselkedik,kap 1-2 szurt,aztán megnyugszik :)
2012. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oh...köszönöM!!!!! :) de pl apumat elvihetnék, ha úgy viselkedik, ha jól értem, nem?
2012. okt. 30. 00:01
 3/3 noezmeg válasza:
kiviszed lengyelbe és itatod aztán ott az első hirtelen mozdulatnál ebbe szedik bele. Voltak ismerősök akik mentek drukkolni és jó magyar szokás szerint ittak és bealudtak közteren, ott összeszedik aki ellenál az könnyen érdekes helyzeten kapja magát.
2013. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!