Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek valóban érhet...

Szerintetek valóban érhet engem diszkrimináció az életem során, mert korábban kezelt pszihiáter?

Figyelt kérdés

Szüleim szerint csak bebeszélem magamnak de én úgy érzem működik az előítélet.Bármilyen rendelésre elmegyek mindig benne van a számítógépbe,hogy pszihiátrián jártam 13 évesen(1993-94) meg 2005-2008-ig pánikbetegséggel és agorafóbiával.Sőt még a krház falán is szerepel egy szép rajz a nevemmel ellátva amit én festettem 13 évesen és csak az enyémet nem meszelték le.

Anyósom aki egészségügybe dolizik származhat belőle hátrányom pl.végeztem egészségügyi sulit amiben nem dolgoztam még de szeretnék és alkalmasságin kiderülhet ez az ,,előélet" és van esélyem,hogy ráírják az alkalmatlant ezek miatt.Csecsemő-és gyermekápolóit végeztem amit szintén nem akartak aláírni mikor jelentkeztem suliba de mégis aláírták de előtte elküldtek pszihiáterhez vizsgálatra.Nem rég feküdtem a fül-orr-gégén és ott is megkérdezték mi ez a sok pszihiátria a gépbe??Kínos!!!


2012. nov. 7. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsit az, mert azt hihetik, hogy dilis vagy
2012. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha alkalmasságira mész, akkor kiderül, hogy kezelt orvos, de mi van akkor? Egyetértek a szüleiddel, hogy túlaggódod, ha normális a munkáltatód, vagy akár ha külön kéred tőle, akkor úgysem plakátolja ki a kórházban, hogy íme az új munkatársunk, akit kétszer is kezelt pszichiáter életében húúúú... Az meg, hogy az orvosok kíváncsiak a kórelőzményedre, nem csoda (hogy kérdezték, mi ez a sok pszichiátria), de ettől nem fognak eltanácsolni, amúgy is kevés ápoló van, és ami a legfontosabb: az a múltad, most ne rontsd el a sok kezelést azzal, hogy felveszed ezt az üldözési mániás magatartást, hogy téged meg fognak bélyegezni! Légy tisztában saját magaddal, hogy te nem vagy idegbeteg, és ha te belül tisztában vagy ezzel, akkor másnak sem fog megfordulni a fejében!
2012. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy oltári nagy marhaság. Igen sok pszichiáter, meg pszichológus épp a betegség élménye miatt lett az, aki. Sokkal megértőbb lett az ilyen betegekkel szemben. Mert érzi, érezte is, amiket elmondanak neki a betegek. Ez nem hátrányt, hanem előnyt jelent az életben. És az életben senkinek sincs köze ahhoz, hogy te már milyen betegségekből gyógyultál meg.
2012. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!