Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl sokat gondolkodom rajta...

Dezső076 kérdése:

Túl sokat gondolkodom rajta vagy kezdek becsavarodni?

Figyelt kérdés
Úgy két hete a haverommal hülyéskedtünk (ez most túl hosszú nem írom le)és a végén poénból az mondta pofozzam le.Pár óra múlva elkezdtem azon gondolkodni tényleg képes lennék e megtenni.És ezen agyaltam napokig,meg tudnám e ütni a legjobb haveromat ok nélkül.Ez zakatol állandóan az agyamban,és már annyira felidegesített a tudat hogy meg tudnám e tenni vagy sem,hogy azt vettem észre beszélgetés közben ökölbe szorítottam a kezem és majdnem bevertem neki.Egy szem híja hogy meg nem tettem.Nem tudom mi akadályozott meg benne.De állandóan ideges vagyok emiatt és a gyomrom is remeg néha.Már annyira belém ékelődött a gondolat hogy bántom,hogy erőszakos embernek tartom magam.Mellesleg elég streszes az életem. Ez annak tudható be vagy valami nem stimmel velem?

2012. nov. 7. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

tul sokat gondolkozol rajta es ettol kezdesz becsavarodni. szerintem felejtsd el.

(de ha vegkepp nem megy, akkor esetleg tisztazd magadban mi az amiert ha nem is tudatosan, de tudatalatt haragudhatsz a baratodra. ha megvan esetleg hogy mi okozhatja ezt, es hogy miert, akkor probald meg mashogy kezelni a dolgot, ha felmerul megint az a viselkedese ami miatt esetleg tudatalatt haragszol ra, akkor probalj mashogy allni ahhoz a dologhoz, de mindenkepp legy oszinte ebben onmagadhoz. ez onmunka, lehet hogy nem artana par konyvet olvasnod a pszichologiarol, esetleg ha nem vagy fogekony ra, beszelni egy pszichologussal, vagy hivj fel egy lelkisegely szolgalatot, mert bizony errol beszelgetni kell majd, hogy felszinre tudd hozni ezeket a serelmeket, nem lehet egy tanaccsal elintezni)

2012. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
te is láttad a Fight Club -ot? :D
2012. nov. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!