Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szülés másnapján kezdődtek...

Szülés másnapján kezdődtek nálam a problémák: állandó fejfájás, fokozott aluszékonyság, memóriazavarok, megmagyarázhatatlan feszültségérzés, hangulatváltozások. Lehet ez kimerültség?

Figyelt kérdés

A héten jöttem haza a kórházból, kicsit vérszegény vagyok és alul működik a pajzsmirigyem, de erre szedek gyógyszert. Már az utcán is rámjön az ájulás, néha olyan érzésem van, hogy végem van, mert olyan hirtelen rámtör a gyengeség...ájulás, rosszul látok, folyton szédülök, stb...

a kórházban kivizsgáltak, hasi Uh, koponya CT és MRI vizsgálat, szemészet, EEG, de minden leletem negatív. Lehet ez tényleg fizikai kimerültség? Hogyan lehet ezt gyógyítani?


2012. nov. 11. 09:49
 1/3 bettineni ***** válasza:

Folyekony vasat kellene szedned, sok marha hust, utana citromot vagy mas gyümölcsöket, sok folyadekot.

A feszültseg erzes termeszetes szüles utan, a memoriazavar is elöfordult nalam is. Az segit, ha kibekülsz a helyzettel, ha a baba egeszseges, akkor csak arra koncentralj, hogy egyel, igyal es amugy agyban kell lenni egesz nap esz szoptatni, ez is kemeny munka. Mindketötök erdekeben sokat kell pihenned.

2012. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bettineni ***** válasza:
ha gyogyszert szedsz a pajzsmirigyedre, akkor lehet, hogy nem is szoptathatsz?
2012. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez inkább leki probléma? Esetleg pánikbetegség, szorongás? Persze nem minden magyarázhtó ezzel, de ha minden más negatív, akkor esetleg. Amúgy azóta kierdült már valami? Vagy enyhültek a tüneteid?
2013. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!